16.8.2015 TJ Sokol Újezdec – 1. FC Viktorie Přerov B 1 - 0, pol. 0 – 0

Základní sestava: Vaculík, Slaměník, Lecián, Dočkalík, Vrána, Koukal, Jančovič, Václavíček, Zbožínek, Kolomazník, Fikr

Náhradníci: Málek, Šídlo, Jurečka, Číhal, Kovář

Domácí byli od prvních minut aktivnější. V 17. minutě a ve 22. minutě je ve vyložených šancích vychytal Vaculík. Stejně dopadl i ve 22. minutě Václavíček na druhé straně. Ve 30. minutě domácí ve vyložené šanci poslali míč vysoko nad bránu.

Do druhého poločasu jsme vstoupili o něco aktivněji. V 58. minutě Kolomazník neproměnil svou vyloženou šanci, kdy minul v těžké pozici prázdnou branku domácích. V 67. minutě nestačil rychlostně Koukal na domácího hráče, který z brankové čáry odcentroval a domácí na dvakrát prostřelili Vaculíka, 1:0. V 73. minutě domácí neproměnili pokutový kop po faulu Kolomazníka. V 75. minutě Fikr svou gólovou  šanci neproměnil. V závěru jsme se snažili o vyrovnání, ale v 90. minutě po chybě Kováře běžel domácí hráč na Vaculíka a ten jeho šanci včasným vyběhnutím zmařil.

Hodnocení: Hráči bojovali až do poslední minuty, ale žádnou šanci jsme nedokázali využít. Vzhledem ke zdravotnímu stavu hráčů, tito odvedli velice dobrý výkon a jen kousek chybělo k bodu. Soupeř vzhledem k nevyužitým šancím vyhrál zaslouženě.