Fotbalový víkend 1.10. – 2.10.2016

Mladší přípravka B
TJ Sokol Újezdec B – Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 12 : 6, pol. 4 : 0
Tým „B“ si o víkendu spravil chuť na domácím hřišti, když jsme vyhráli nad mužstvem Vlkoše 12:6.

Mladší přípravka A
TJ Sokol Újezdec A – FK Kozlovice 14 : 3, pol. 10 : 2
Tým „A“ o víkendu čekal daleko těžší soupeř. Tým Kozlovic, který byl po 5. kole na druhém místě. V úvodu nás uklidnily 3 rychlé branky, jenže soupeř se po pár minutách oklepal a snížil na 3:2. V Dalším průběhu utkání už, ale padaly góly spíše do soupeřovy brány a kluci nakonec s přehledem zvítězili 14:3.

Starší přípravka
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně - TJ Sokol Újezdec 0 : 20, pol. 0 : 10
Starší přípravka měla ve středu volno a tak se připravovala aspoň tréninkově. Při tréninku ji doplnilo i pár hráčů z mladší přípravky. Sobotní zápas v Čekyni pak ukázal, že bylo dobré trénink nerušit. Hráči se skvěle nachystali a soupeře rozmetali 20:0. Věříme, že tímto vítězstvím získali pohodu a klid do dalších zápasů.

Radim Dočkalík, vedoucí přípravek

TJ Sokol Újezdec - TJ Haná Nezamyslice 5 - 0, pol. 2 - 0

Základní sestava: Sova, Slaměník, Lecián, Kovář, Vrána (70´), Zbožínek, Jančovič, Zelený, Zwesper (70´), Václavíček (75´), Fikr (82´)

Náhradníci: Dicuia, Pelikán (70´), Kolář (70´), Šulák, Číhal (75´), Šídlo, Kobliha (82´)

Muži splnili svou „povinnost“ vyhrát s posledním týmem v tabulce. Výhra byla zasloužená. Našemu soupeři jsme nedovolili vytvořit si vážnější situaci a ohrozit tak naši branku.

Ivana Kleinová, sekretář