Fotbalový víkend 8.10. – 9.10.2016

Mladší přípravka B
TJ Sokol Újezdec B – FK Slavoj Kojetín/Koválovice B 10 : 10, pol. 3 : 4
Je za námi další fotbalový víkend, kdy všechny týmy přípravek hráli v Újezdci. Oba týmy mladší přípravky přivítaly těžkého soupeře z Kojetína/Koválovic. Tým „B“ po skvělém výkonu, kdy ještě 3 minuty před koncem vedl o 2 branky, nakonec uhrál skvělý výsledek 10:10.

Mladší přípravka A
TJ Sokol Újezdec A - FK Slavoj Kojetín/Koválovice A 6 : 12, pol. 3 : 5
Tým „A“ se utkal s Kojetínem „A“, který byl na druhém místě tabulky. Kluci začali skvěle a na začátku vedli 3:2. Potom ovšem soupeř přidal, otočil skóre a naši chlapci v dalším průběhu utkání jen dotahovali. Nakonec skončil zápas 6:12, ale i přes tuto porážku zůstáváme (díky lepšímu skóre) na prvním místě průběžného pořadí.

Starší přípravka
TJ Sokol Újezdec – FK Brodek u Přerova 6 : 2, pol. 2 : 0
Starší přípravka se utkala s týmem Brodku. První poločas byl velice vyrovnaný a těsně před poločasem jsme zvýšili na 2:0. Pauza ovšem v začátku druhého poločasu pomohla spíše soupeři, který brzy snížil na 2:1. To ovšem nakoplo překvapivě naše kluky a ti během dalších šesti minut zvýšili na 5:1. Do konce zápasu už potom padl na každé straně jeden gól a zápas tak skončil 6:2.