Fotbalový víkend 15.10. – 16.10.2016

Mladší přípravka B

1. FC Viktorie Přerov B - TJ Sokol Újezdec B 6 : 3, pol. 3 : 1
O víkendu jsme s týmem „B" zavítali na hřiště Viktorie a utkali se s jejím mužstvem „D". Ve změněné sestavě jsme v průběhu zápasu prohrávali 3 : 0. Děti ovšem zabrali a vyrovnali na 3 : 3. Soupeř se ovšem nevzdal a v závěru přidal. I tak jsme uhráli perfektní výsledek, když jsme prohráli jen o 3 branky 6 : 3.

Mladší přípravka A
KMK Zubr Přerov - TJ Sokol Újezdec A 6 : 14, pol. 2 : 5
Tým „A" se vydal do Předmostí na KMK. Protože se hrálo brzy ráno, tak kluci v začátku trošku zaspali a brzo prohrávali 1 : 0. Do konce první čtvrtiny ovšem stačili otočit na 1 : 2. V dalším průběhu zápasu hodně přidali, zlepšili se ve všech činnostech a nakonec zvítězili 6 : 14 a upevnili si tak první místo.

Starší přípravka
Sokol Křenovice - TJ Sokol Újezdec 11 : 0, pol. 6 : 0
Starší přípravka cestovala k poslednímu těžkému podzimnímu zápasu do Křenovic. Bohužel se klukům nepodařilo vstřelit žádnou branku a prohráli vysoko 11 : 0. I přes porážku přezimují v tabulce na pěkném 4. místě.

Radim Dočkalík, vedoucí přípravek

TJ Sokol Újezdec – FK Slavoj Kojetín/Koválovice B
6 - 2, pol. 1 - 1

Základní sestava: Sova, Vrána (86´), Kovář, Lecián (46¨), Pelikán, Jančovič, Václavíček, Zbožínek (90¨), Zwesper (81´), Kolomazník, Fikr (46¨)