Fotbalový víkend 22.10. – 23.10.2016

Mladší přípravka B
TJ Sokol Újezdec B – SK Hranice B 36 : 4, pol. 16 : 1

Tým „B" přivítal na domácím hřišti mužstvo Hranic „B", které je v tabulce na druhém místě. Většina z nás čekala velice těžký zápas a tak jsme byli hodně překvapeni v úvodu utkání, kdy jsme během chvilky vedli 3:0. To ovšem nebylo všechno a skóre raketově stoupalo. Gólově se prosazovaly všechny 3 formace. Jednu dokonce tvořily jen holky a jejich čtverka se postarala o 12 branek v síti soupeře. Po závěrečném hvizdu byl výsledek 36:4 (nejvyšší výsledek podzimní části této skupiny).

Po podzimní části nám tedy patří krásné 5. místo a ze všech týmů máme druhé nejlepší skóre.

Mladší přípravka A
TJ Sokol Újezdec A – FC Beňov 11 : 11, pol. 5 : 1

Tým „A" je na tom v tabulce o kapánek lépe a pokud chtěl držet krok s Kojetínem, tak musel doma porazit rivala z Beňova. Kluci jsou na sezonu velice dobře připraveni a v každém zápase makají na plné obrátky. Ani v sobotu tomu nebylo jinak a po skvělém výkonu získali další 3 body za výhru 11:1.

V tabulce, tak díky horšímu skóre (ale s nejméně obdrženými brankami) přezimujeme na skvělém druhém místě.

Posledními zápasy jsme zakončili podzimní část soutěží přípravek. Věřím, že nejen nás trenéry těší výsledky a hlavně umístění našich týmů ve velké konkurenci. Děti už jsou velice šikovné a věřím, že ve svých kategoriích budou vyrovnaným soupeřem pro každého.

Radim Dočkalík, vedoucí přípravek

FK Troubky - TJ Sokol Újezdec 0 - 5, pol. 0 - 2

Základní sestava: Sova, Vrána, Šulák, Slaměník, Řezníček (82¨), Václavíček, Zelený, Pelikán, Zwesper, Fikr (80¨)

Náhradníci: Číhal (80¨), Pořízek (82¨)