Info ze soboty 25.2.2017

Starší přípravka se v sobotu zúčastnila turnaje na Tenisové hale, pořádaný OFS Přerov. Byli jsme nalosováni až do odpolední skupiny, která začínala 12:15. V prvním zápase jsme se utkali s Želátovicema a šťastným gólem (jediným na turnaji) jsme vyhráli 1:0. V dalším zápase proti Opatovicím kluci po bojovném výkonu prohráli po smolném gólu z autu 0:1. Následoval zápas s nejslabším (nejmladším) týmem, v kterém jsme očekávali výhru. Všechovice ovšem bojovali a hlavně je podržel golman, který za sebe nepustil nic a když už ano, tak to letělo mimo branku (0:0). Poslední dvě utkání jsme hráli s nejlepšími týmy. S Tovačovem jsme prohráli 0:3 a Považská Bystrica nás vyučila 0:6. Kluci ze Slovenska trénují 3x týdně a bylo vidět, že o sobě vědí. Máme co dohánět.

Ještě bych chtěl vyzdvihnout výkon Davida Ondriše. Pro toho zápas neskončil dokud nezazněla siréna. Bojoval, makal a z hrací plochy vždy odcházel mokrej a rudej. Za mě nejlepší výkon z celého týmu. Škoda, že se k němu ostatní nepřidali, určitě by jsme dali aspoň o branku víc :)

I přes skóre 1:10 jsme skončili na 4. místě z šesti účastníků.

Za TJ Sokol Újezdec

Katy