Turnaj v Tovačově a tréninky

V sobotu (18.3.2017) jsme se, ve slepené sestavě, zúčastnili turnaje v Tovačově pro 2006 a mladší. Nejen náš tým odehrál turnaj s mladšími ročníky (2008 a 2009) a tak jsme se dočkali i dvou výher a jedné remízy. V každém zápase se děti snažili uhrát co nejlepší výsledek a až na jeden možná dva zápasy jsme hráli opravdu dobře. Z osmi účastníků jsme skončili na pěkném 5. místě. Za sebou jsme nechali rivala z Želátovic, týmy Všechovic a Čekyně. Ta i když nevyhrála jediný zápas a dostala hodně branek, tak byl její gólman zaslouženě vyhlášen nejlepším z celého turnaje, protože vychytal ještě spoustu dalších šancí.
 
Tréninky:
Poslední 2 týdny v březnu budeme trénovat ještě v hale. Od dubna už budeme chodit ven. Tréninky budou každou středu a pátek pro všechny přípravky. Čas zůstává stejný jak jsme byli zvyklí, tedy 16:30 (10-15 minut před tréninkem na hřišti). První trénink venku: STŘEDA 5.4.2017 v 16:30 v Újezdci na hřišti ! ! !
 
Za trenéry TJ SOKOL Újezdec
Katy