Přípravky týden č.40

Minulý týden byl fotbalově nabitý hlavně pro starší přípravku A. Ve středu jsme na domácím hřišti přivítali Tatran Všechovice. Soupeř přijel v oslabené sestavě a tak naši hráči zvítězili lehce 15:0 (11:0). Další den ve čtvrtek jsme jeli na dohrávku do Hranic, kde jsme předvedli velice bojovný výkon, soupeře podržel golman, branková konstrukce a tak jsme nakonec prohráli 5:2 (4:0). Pátek byl den volna a v sobotu začala opět jako první starší přípravka A proti Soběchlebům. Z naší strany jsem čekal o dost větší převahu, ale i tak jsme, po bojovném výkonu, zvítězili 5:2 (3:0). Starší přípravka B odehrála zápas taktéž na domácím hřišti. Přijel k nám soupeř z prvního místa tabulky (Křenovice), takže se očekával velice těžký zápas. Od začátku byl zápas vyrovnaný a první poločas skončil 1:1. V druhém poločase se soupeř dostal do vedení, které jsme po dalších deseti minutách srovnali. Když už se zdálo, že zápas skončí remízou, tak se v předposlední minutě opřel do střely Tomáš Roháč a rozhodl zápas - 3:2 (1:1). Mladší přípravka měla v sobotu volno a v neděli jsme přivítali v přátelském zápase Tovačov. Odehráli jsme 4 čtvrtiny po 20 minutách a i přesto měly některé děti málo. Padalo hodně branek na obou stranách a i když nás v jeden čas vyhnala z hřiště přeháňka, tak jsme si zápas užily.

Radim Dočkalík, vedoucí přípravek