Muži 28.9.2011 TJ Sokol Újezdec - Soběchleby

Komentář k zápasu: trenér mužstva Stokláska Josef - Zápas pro naše družstvo začal výborně. Již ve třetí minutě dorazil Zbožínek Šidlem prodloužený aut Jiříčka a vedli jsme 1:0. V prvním poločase stojí za zmínku snad jen akce z 22. minuty, kdy Skácel ideálně našel Václavíčka, který se v šestnástce nádherně uvolnil, ale brankáře střelou na přední tyč nepřekvapil. Ve 44. minutě se Zach individuálně prosadil, ale akci zakončil střelou nad. Do druhého poločasu nastoupil Zaoral místo Skácela. Deset minut na hřišti mu stačilo na vstřelení branky po přihrávce Jiříčka. V 63. minutě došlo ke zkratu Slaměníka, který se nechal po druhé žluté kartě zbytečně vyloučit.  V 66. minutě byl Zach faulován v pokutovém území. Nařízenou penaltu proměnil Šidlo. V 78. minutě  se opět prosadil Šidlo a zvýšil na 4:0.  V 86. minutě Zbožínek přešel přes tři protihráče, ale ke zvýšení skóre scházela přesná koncovka. V 90. minutě Stokláska uvolnil v pokutovém území Jiříčka a ten nezaváhal a upravil skóre na konečných 5:0. Otázkou na zamyšlení je skutečnost, proč naši hráči začali předvádět dobrý fotbal až po vyloučení Slaměníka. Jejich výkon se po vyloučení rapidně zlepšil a byl po zásluze korunován dalšími brankami.