22.10.2017 Kojetín-Koválovice B - TJ Sokol Újezdec 3 : 0 poločas 1 : 0

Základní sestava: Sova, Kovář (65´), Klimek, Zývala, Zelený, Vrána, Zwesper, Fabián, Koukal (46´), Stokláska, Šulák (65´)

Náhradníci: Cicuia (65´), Mazur(46´), Pelikán (65´)

Tento zápas považuji za nejméně vydařený za celou podzimní část. Těžký terén způsobil vytrvalý déšť. Toho ale lépe využili domácí, kteří samozřejmě základní sestavu doplnili hráči z áčka. Druhá minuta zápasu a obrovská šance Stoklásky, obránce vykopl míč těsně před brankovou čárou. Pak ještě pár šancí bylo, ale ty jsme nevyužili. Kuriózní byl pokutový kop v 50. minutě, který rozhodčí nařídili za faul našeho brankaře na domácího hráče před naší brankou. Evža ho prostě shrnul, což je v pořádku, brankoviště je přece jeho. Ale rozhodčí to viděli jinak.

9.9.2017 SK Radslavice - TJ Sokol Újezdec 1 : 1 (PK 5:6), poločas 0 : 0

Základní sestava: Sova, Kovář, Pelikán, Klimek, Zývala, Mazur, Vrána, Zelený, Fabián, Koukal (46´), Stokláska Náhradníci: Zwesper (46´)

V tomto zápase trenér udělal změnu. Za zraněného Jančoviče doplnil ke Kovářovi a Pelikánovi Klimka a myslím si, že to byl dobrý tah. Po bezbrankovém prvním poločase v 52. minutě fauloval Stoklásku domácí hráč a pokutový kop zkušeně proměnil Pelikán. V 55. minutě po naší hrubé chybě domácí vyrovnali. Každé z družstev chtělo „urvat“ body, takže o drsné zákroky nebyla nouze. Rozhodčí však byli přesvědčeni, že 1 penalta na zápas je až až a tak další 2 pro nás nepískli. Následovaly pokutové kopy, kde jsme byli úspěšnější. Naši hoši bojovali, tak jako ve všech předchozích zápasech. Mohli bychom víc střílet.

Chybí nám trošku štěstíčka.

16.9.2017 TJ Smržice - TJ Sokol Újezdec 3 : 1, poločas 2 : 0

Základní sestava: Sova, Pelikán, Kovář, Fabián, Jančovič, Zývala, Mazur, Prachniar (56´), Zwesper (63´), Stokláska, Klimek

Náhradníci: Suchánek (63´), Zelený (56´)

V prvním poločase v 10. minutě došlo ke zranění brankaře a obránce domácího týmu. Domácí to nakoplo a nás zabrzdilo. Nebyli jsme schopni podržet balon, přihrávali jsme domácím.

V druhém poločase jsme hráli lépe. V 65. minutě střelil gól Klimek. Pak jsme ještě dali dva góly, ale z ofsajdu. Třetí brankou do naší sítě v 88. minutě byl konečný výsledek potvrzen. Bohužel se zranil Marek Suchánek a musí na operaci.

2.9.2017 TJ Haná Prostějov - TJ Sokol Újezdec 2 : 1, poločas 0 : 1

Základní sestava: Sova, Koukal (67´), Jančovič, Kovář, Vrána, Zývala, Fabián, Mazur, Zwesper, Stokláska, Šulák

Náhradníci: Prachniar (67´)

TJ Haná Prostějov hraje svá utkání na umělé trávě, bez možnosti si sednout, bez časomíry a bez jakýchkoli dalších bonusů. Bohužel ani tam se našim fotbalistům nepodařilo využít vypracované fotbalové šance. Jediný gól vstřelil Zdeněk Šulák.

19.8.2017 Horní Moštěnice - TJ Sokol Újezdec 2 : 1, poločas 1 : 0

Základní sestava: Sova, Pelikán, Kovář, Jančovič, Vrána (73´), Stokláska , Mazur, Prachniar (59´), Zývala (46´), Fabián, Suchánek

Náhradníci: Koukal (46´), Zelený (59´), Číhal (73´)

V zápasech s Horní Moštěnicí vždy převažují emoce. Je to jeden z našich nejbližších sousedů. Tentokrát se nám zvítězit nepodařilo. Zápas to byl ale na pohled rychlý a fotbalově pohledný. Je vidět, že i náš soupeř posílil. Střelecky se prosadil Josef Stokláska. Po zápase okomentoval zápas v šatně trenér Ferdinand Kadlčík jednou větou „bez vstřelených branek se vyhrát nedá“.