Změny v hráčském kádru mužů

Muži zahájili novou sezónu zápasem ve Vrchoslavicích. Byl to vstup jak se patří.

Náš tým stále „koučuje“ Ferdinand Kadlčík. Velké změny však nastaly v hráčské základně. Postupně Vám nové posily představíme a to podle abecedy:

Marek FabianMarek Fabián – věk 30 let - záložník. Je odchovancem SK Radslavice. Hrál postupně – 1. FC Viktorie Přerov, TJ Sokol Tovačov, TJ Sokol Horní Moštěnice a přestoupil k nám z FC Želatovice.

Roman KlimekRoman Klimek – věk 21 let - útočník. Je odchovancem 1. FC Viktorie Přerov. Hrál postupně v KMK Zubr Přerov a přestoupil k nám z 1. FC Viktorie Přerov

Martin KoukalMartin Koukal – věk 24 let – obrana, záloha. Pro naše fanoušky známá tvář. Je odchovancem 1. FC Viktorie. Hrál postupně u nás, TJ Sokol Moravské Málkovice a protože mu bylo smutno, tak se k nám vrátil.

Vaclav MazurVáclav Mazur – věk 22 let – záloha. Přestoupil k nám z 1. FC Viktorie Přerov.

Michal PrachniarMichal Prachniar – věk 37 let – záloha. Opět nám známá tvář. Odchovanec SK Spartak Hulín. Postupně hrál – SK Říkovice, SK Spartak Hulín, FK Stará Ves, SK Říkovice, TJ Sokol Horní Moštěnice, TJ Sokol Újezdec, SK Říkovice a odtud se vrátil zase k nám.

Josef Stoklaska

Josef Stokláska – věk 28 let – záloha. Odchovanec KMK Zubr Přerov. Postupně hrál – TJ Sokol Horní Moštěnice, FC Beňov, TJ Sokol Újezdec, FK Kozlovice a přestoupil k nám z FC Želatovice. Jméno a příjmení není náhoda.

Marek SuchanekMarek Suchánek – věk 27 let – útočník. Odchovanec TJ Sokol Horní Moštěnice. Hrál v SFK ELKO Holešov. K nám přestoupil z TJ Sokol Horní Moštěnice.

Pavel ZyvalaPavel Zývala – věk 24 let – záloha, obrana. Odchovanec SK Moravan Kostelec u Holešova. Přestoupil k nám z TJ Sokol Horní Moštěnice.

Naopak naše řady opustil Tomáš Fikr. Přestoupil do Tělovýchovné jednoty Sokol Tovačov.

6.8.2017 Vrchoslavice 1946 - TJ Sokol Újezdec 1 : 4, poločas 0 : 0

Základní sestava: Sova, Zývala, Kovář, Fabián, Vrána, Stokláska (82´), Mazur (87´), Zbožínek (72´), Koukal (60´), Klimek, Suchánek Náhradníci: Prachniar (60´), Zelený (87´), Řezníček (82´), Zwesper (72´)

Na tento zápas jsme se samozřejmě moc těšili. Všechny nás zajímalo, jak se zapojí noví hráči. Od první minuty jsme byli výrazně lepším mužstvem. V prvním poločase se nám sice nepodařilo dát branku, ale šancí jsme měli hodně – 7. minuta Mazur po rozehrávce Suchánka, 10. minuta Suchánek, 13. minuta rohový kop Stoklásky – hlavička Suchánek (chyběl jen kousíček), 17. minuta po vhazování Stoklásky šel opět do brejku Suchánek – a takto pokračoval celý první poločas. Druhý poločas začal přibližně stejně a pak to přišlo. První gól v 58. minutě střelil Josef Stokláska, 0 – 1. V 63. minutě jsme sice dostali dost nešťastný gól na 1 – 1, ale v 75. minutě se prosadil Roman Klimek, 1 – 2, 79. minuta opět Roman Klimek 1 – 3 a na konečných 1 – 4 potvrdil v 86. minutě vítězství Marek Suchánek.

Po zápase utkání zhodnotil trenér Ferdinand Kadlčík: „Zasloužená výhra, kluci hráli výborně. Jen nějaké šance neproměnili v prvním poločase, ale ve druhé půli už to bylo v pořádku“.

Přípravné zápasy mužů

sobota 22.7.2017, 17 hodin
soupeř Jezernice na domácím hřišti

neděle 30.7.2017, 17 hodin
soupeř Beňov, hřiště Beňov

změna začátku utkání možná

Fotoreport TJ Sokol Újezdec - TJ Haná Nezamyslice

Nově v galerii naleznete nádherné fotografie z prvního poločasu utkání TJ Sokol Újezdec - TJ Haná Nezamyslice.
Autor: Jan Pořízek

Děkujeme!

Pro zobrazení více obrázků stačí kliknout na fotku níže, případně navštívit galerii.

Tým

3.9.2016 Klenovice na Hané – TJ Sokol Újezdec 1 - 1, pol. 0 - 0

Základní sestava: Sova, Vrána, Václavíček (46´), Kovář, Slaměník, Řezníček (61´), Zwesper (90´), Fikr (79´), Šulák, Kolomazník (46´), Lecián

Náhradníci: Pelikán (46´), Jančovič (46´), Dicuia (61´), Jurečka (79´), Číhal (90´)

Ve velmi pěkném sportovním areálu byl úvod zápasu vyrovnaný. Ve 23. minutě šel Kolomazník na brankaře, střelu po zemi brankář zneškodnil. Koncem prvního poločasu měli i domácí 100 % šanci, kterou ale Sova skvěle vyrazil.

Na začátku druhého poločasu jsme vystřídali, za Kolomazníka a Václavíčka, nastoupili Jančovič a Pelikán. S krásnou střelou Jančoviče si ještě domácí brankář poradil. V 61. minutě jsme naši aktivitu korunovali gólem ze standardní situace, střelcem byl Zwesper.. Vedení mohl v 72. minutě pojistit Fikr, ale sám před brankařem z úhlu netrefil. Touto střelou dostal na kolena nejen diváky, ale hlavně trenéra. S blížícím se koncem zápasu domácí tlačili čím dál víc a po pěkné kombinaci v 84. minutě vyrovnali. Na úplném konci zápasu mohl rozhodnout Jančovič, ale brankař jeho hlavičku vyrazil.

Po nerozhodném výsledku se kopaly penalty, ve kterých jsme byli úspěšnější a vítězstvím 3 : 4 jsme si zajistili 2 body do tabulky.

Hodnocení

„Byli jsme lepším celkem, měli jsme více vyložených šancí a mohli jsme zvítězit a získat tak 3 body.“ Ivo Vrána, vedoucí mužstva

„Sehráli jsme dobré utkání, vytvořili jsme si spoustu šancí. Bohužel se nám je nepodařilo proměnit. Mrzí mě to, protože místo toho abychom si druhou brankou pojistili vítězství, tak jsme v závěru inkasovali. O vítězství tak musely rozhodnout pokutové kopy. Jsem rád, že jsme je zvládli.“ Ferdinand Kadlčík, trenér mužstva