2.6.2018 Přípravky

V sobotu 2. června odehrály svá mistrovská utkání přípravky na domácím hřišti. Mladší přípravka v 10.30 hodin prohrála 2:20 s 1. FC Viktorii Přerov A. Od 12.30 hodin hrála starší přípravka A proti Ústí a vyhrála 5:1. Soupeřem starší přípravky B byla od 14.30 hodin Horní Moštěnice a tu jsme porazili 8:1.

Přípravky týden č.42

V sobotu 21.10.2017 jsme odehráli poslední, podzimní, domácí zápasy dětských soutěží.

V 10 hodin začal zápas starší přípravky A proti Dolnímu Újezdu. V náš prospěch hrálo více zkušeností a herní praxe a soupeře jsme nepustili během zápasu do žádné nebezpečné akce. V útoku jsme byli při chuti a tak jsme nakonec zvítězili zaslouženě 8:0 (4:0).

Starší přípravka B nastoupila ve 12 hodin proti silným Kozlovicím. Soupeř nás bohužel od začátku dostal pod tlak a i když jsme měli spoustu brejkových šancí, tak jsme ani jedinou nedokázali proměnit. Kozlovice ovšem své šance proměňovaly a i když v obraně propadávaly, tak je podržel skvěle chytající golman. Ve druhém poločase jsme se zlepšili, ale nakonec skončil zápas 0:6 (0:4).

Poslední zápas začal ve 14 hodin a nastoupila v něm mladší přípravka proti Kozlovicím. Čekal nás velice vyrovnaný zápas a i přesto, že jsme ve 29. minutě vedli už 5:1, tak se soupeř nevzdal a do 46. minuty otočil na 5:6. Poslední 4 minuty jsme ale zabrali a skóre otočili v náš prospěch 7:6 (3:1).

Radim Dočkalík, vedoucí přípravek

Přípravky týden č.37

V neděli měli odehrát zápasy všechny 3 přípravky.

Starší přípravka "B" začínala v 9:00 na KMK a i když hrála proti stejně starým dětem, tak nedokázala navázat na bojovný výkon z minulého kola. Děti od začátku působily velice ospale, nedoplňovaly se a pokud míč nevážil 5 kg, tak jim chyběla i síla. První poločas jsme prohráli 4:1. Druhý poločas se zlepšil jen trošku, ale i tak už jsme nedokázali průběh zápasu otočit a nakonec jsme prohráli 8:5.

V 10:30 se postavila mladší přípravka dětem na Viktorce, za kterou nastoupili 2 kluci a zbytek holky. Nás přijeli doplnit 2 kluci, kteří hráli před tím na KMK. Zápas se od začátku vyvíjel lépe pro nás a mezi střelce se zapsalo hned 6 hráčů. Děti si skvěle plnily obrané úkoly, podržel nás brankář a tak jsme nakonec zvítězili 13:4.

Poslední zápas měla odehrát starší přípravka "A" 16:30 v Hranicích. Bohužel po obědě začalo vydatně pršet a po domluvě s vedením Hranic jsme tak zápas zrušili. Náhradní termín se dozvíme v nejbližších dnech.

Start přípravek do nové sezóny

O víkendu nám začala nová sezóna 2017/2018.

První zápas měla starší přípravka B v 9 hodin v Brodku pod vedením trenéra Jana Stoklásky. Jelikož jsou kluci na sebe zvyklí z předešlých let, tak jsme věřili, že se jim bude dařit. Za sebe musím říct, že jsem nečekal tak hladký průběh utkání. Kluci vyhráli první poločas 0:5, navzájem si pomáhali a ještě je v brance podržel golman, který za sebe nepustil jedinou střelu. V druhém poločase kluci ještě trošku přidali a nakonec vyhráli 0:11.

Další zápas v tomto dni odehrála starší přípravka A pod vedením trenéra Josefa Maňáka. Tento tým je složený ze 4 kluků, kteří spolu hráli minulou sezónu a je doplněn o další hráče, kteří hráli předešlou sezónu v mladší přípravce. Je potřeba se ještě dost sehrát, ale i tak věříme, že to bude šlapat. Jelo se tedy na 16:30 do Opatovic. První poločas skončil 6:3 pro domácí. Ve druhé půli se provedlo pár změn. Hráči zabojovali a nakonec skončil zápas 9:6 pro domácí. Velice dobrý výsledek, který nás určitě nastartuje ještě k lepším výkonům a hlavně výsledkům.

V neděli měla nastoupit mladší přípravka v 9:00 v Brodku. Celou noc ovšem pršelo a ráno to nebylo o nic lepší, takže jsme se s domácím vedením dohodli, že zápas odložíme na středu 6.9.2017 na 16:30.
Ve středu dohrávala naše mladší přípravka zápas v Brodku. Na poslední chvíli jsme dostali omluvenku a narychlo doplňovali sestavu. Přijel Štěpán Kubík a během zápasu jsem ho několikrát chválil. Za mě byl včera jeden z nejlepších na hřišti.V prvním poločase jsme domácí zaskočili a po pěkných akcích jsme vedli 2:5. Do druhého poločasu jsme vystřídali brankáře a posílili útok, který ovšem nebyl tak ofenzivní jako v prvním poločase. Domácí skóre otočili na 6:5 a až v závěru nás zachránil 4. gól Fildy Dorazila, takže jsme uhráli krásnou remízu 6:6. S výkonem i výsledkem jsme spokojení.

Odkaz na moc krásné fotky nám poslali ze sobotního utkání starší přípravky B v Brodku:

FKBrodekuP.-S.jezdec-mladci.FotoJanTeimer.XX2
FKBrodekuP.-S.jezdec-mladci.FotoJanTeimer.XX9

19.8.2017 turnaj mladší přípravky v Beňově

IMG 4491

Fotbalová sezóna začne příští týden i našim nejmenším. V letošním ročníku máme dvě starší přípravky a jednu mladší.

V sobotu 19.8.2017 se konal turnaj mladší přípravky (2009 a mladší). Byli jsme pozváni na poslední chvíli, protože vypadl jeden tým. Všichni rodiče zareagovali velice rychle a tak jsme složili tým deseti dětí a vyrazili.
Prvním soupeřem nám byl tým Vlkoše. Branky padaly pouze v prvním poločase, který se nám nevydařil a proto jsme prohráli 2:4. V druhém zápase jsme udělali změnu v bráně, kdy jsme takticky znejistěli soupeře naším mladým/malým brankářem (Matěj Šálek - 2012). Druhou změnou bylo postavení Jeni Stoklásky do útoku, který hned po 10 vteřinách rozjel brankostroj. Ve 3. minutě už jsme po jeho brankách vedli 3:0. Nakonec zápas dopadl 7:2. Ve třetím zápase nás čekal atraktivní zápas s domácím Beňovem. Skóre se každou chvíli měnilo (1:0, 1:2, 3:2). Vítěze nakonec určily až penalty, protože zápas skončil 3:3. Do brány se postavil Jeňa Stokláska a skvěle chytil 2 pokutové kopy. V posledním zápase nás čekal pozdější vítěz, mužstvo Břestu. Tento zápas jsme bohužel prohráli, ale i tak jsme si odvezli ceny a medaile za krásné třetí místo. Děti předvedly skvělé výkony a věřím, že si turnaj užily. Nejlepším brankařem turnaje byl vyhlášen Matěj Šálek z TJ Sokol Újezdec.