Výsledky sezóna 2018/19

 

    MUŽI – 1. B, sk. A

kolo

 den

datum

začátek

Domácí

Hosté

Výsledky

1

So

4.8.

17.00

Újezdec

SK Radslavice

1 : 1 (PK 5:4)

2

So

11.8.

17.00

TJ Haná Prostějov

Újezdec

1 : 1 (PK 3:4)

3

So

18.8.

16.30

Újezdec

Sokol Otaslavice

 

4

Ne

26.8.

16.30

Sokol Tovačov

Újezdec

 

5

So

1.9.

16.00

Újezdec

Sokol Ústí B

 

6

So

8.9.

16.00

Klenovice na Hané

Újezdec

 

7

So

15.9.

15.30

Újezdec

Sokol v Pivíně

 

8

Ne

23.9.

15.30

FK Troubky

Újezdec

 

9

So

29.9.

15.30

Újezdec

Sokol Mostkovice

 

10

Ne

7.10.

15.00

FK Němčice nad H.

Újezdec

 

11

So

13.10.

15.00

Újezdec

Sokol Jezernice

 

12

Ne

21.10.

14.30

Sokol Kovalovice

Újezdec

 

13

So

27.10.

14.30

Újezdec

FC Želatovice B

 

14

Ne

4.11

14.00

SK Radslavice

Újezdec

 

 

 

MISTROVSKÁ   UTKÁNÍ  –  2. kolo 

 

Datum

Domácí

-

Hosté

Výsledky

11.8.

TJ Haná Prostějov

-

Újezdec

1 : 1 (PK 3:4)

11.8.

Sokol Otaslavice

-

Sokol Kovalovice

0 : 2

11.8.

Klenovice na Hané

-

Sokol Mostkovice 

2 : 2 (PK 3:1)

12.8.

Sokol Ústí

-

FK Němčice nad Hanou

3 : 0

12.8.

FC Želatovice B

-

SK Radslavice

2 : 0

12.8.

Sokol Tovačov

-

Sokol Jezernice

2 : 2 (PK 3:4)

12.8.

Sokol v Pivíně

-

FK Troubky

4 : 1

 

Výsledky  po  odehraném  kole

 

Pořadí

Družstvo

Skore

Body

1.

Sokol Kovalovice

8 : 0

6

2.

Sokol v Pivíně

6 : 2

6

3.

Klenovice na Hané

6 : 2

5

4.

Sokol Jezernice

5 : 2

5

5.

Sokol Ústí B

4 : 1

5

6.

Sokol Tovačov

4 : 3

4

7.

Újezdec

2 : 2

4

8.

FC Želatovice B

3 : 2

3

9.

Sokol Mostkovice

3 : 3

2

10.

SK Radslavice

1 : 3

1

11.

TJ Haná Prostějov

1 : 7

1

12.

FK Němčice nad Hanou

1 : 5

0

13.

Sokol Otaslavice

0 : 5

0

14.

FK Troubky

1 : 8

0

 

MISTROVSKÁ   UTKÁNÍ  –  3. kolo 

 

Datum

Domácí

-

Hosté

Začátek

18.8.

Sokol Mostkovice

-

Sokol v Pivíně

16.30

18.8.

Újezdec

-

Sokol Otaslavice

16.30

19.8.

Sokol Jezernice

-

Sokol Ústí B

10.00

19.8.

Sokol Kovalovice

-

Sokol Tovačov

16.30

19.8.

FK Němčice nad Hanou

-

Klenovice na Hané

16.30

19.8.

FK Troubky

-

FC Želatovice B

16.30

19.8.

SK Radslavice

-

TJ Haná Prostějov

16.30

 

 

Mladší přípravka

kolo

 den

datum

začátek

Domácí

Hosté

Výsledky

5

So

1.9.

11.30

TJ Sokol Újezdec

FC Želatovice

 

6

Ne

6.9.

13.30

FC Beňov

TJ Sokol Újezdec

 

7

So

15.9.

9.30

TJ Sokol Újezdec

TJ Sokol Pavlovice u Př.

 

8

Ne

23.9.

9.00

FK Kozlovice

TJ Sokol Újezdec

 

9

So

29.9.

9.30

TJ Sokol Újezdec

1. FC Viktorie Přerov A

 

3

So

6.10.

9.00

TJ Sokol Újezdec

TJ Union Lověšice

 

1

So

13.10.

9.00

TJ Sokol Újezdec

SK Radslavice

 

2

So

20.10.

12.00

TJ Horní  Moštěnice

TJ Sokol Újezdec

 

 

Starší přípravka

kolo

 den

datum

začátek

Domácí

Hosté

Výsledky

4

St

12.9.

17.00

FK Brodek u Přerova

TJ Sokol Újezdec

 

5

So

2.9.

10.00

TJ Sokol Újezdec

TJ Sokol Čekyně

 

6

Ne

9.9.

13.00

FK Troubky

TJ Sokol Újezdec

 

7

So

15.9.

11.00

TJ Sokol Újezdec

TJ Sokol Vlkoš

 

8

Ne

23.9.

11.30

TJ Sokol Tovačov

TJ Sokol Újezdec

 

9

So

29.9.

11.00

TJ Sokol Újezdec

1. FC Viktorie Přerov B

 

3

So

6.10.

10.30

TJ Sokol Újezdec

1. FC Viktorie Přerov A

 

1

So

13.10.

10.30

TJ Sokol Újezdec

FC Beňov

 

2

Ne

21.10.

10.30

FC Želatovice

TJ Sokol Újezdec

 

 

mladší žáci

kolo

 den

datum

začátek

Domácí

Hosté

Výsledky

1

St

29.8.

17.30

TJ Sokol Újezdec

FK Kozlovice

 

5

So

1.9.

13.00

TJ Sokol Újezdec

TJ Sokol Hustopeče n.B.

 

6

Ne

9.9.

13.30

Lobodice/Tovačov

TJ Sokol Újezdec

 

7

So

15.9.

12.30

TJ Sokol Újezdec

FK Spartak Lipník n.B.

 

2

St

19.9.

17.00

TJ Horní Moštěnice

TJ Sokol Újezdec

 

8

Ne

23.9.

11.00

FC Beňov

TJ Sokol Újezdec

 

9

So

29.9.

12.30

TJ Sokol Újezdec

FK Slavoj Kojetín

 

10

So

6.10.

9.00

SD Všechovice/Ústí

TJ Sokol Újezdec

 

3

St

10.10.

16.00

TJ Sokol Újezdec

TJ Sokol Čekyně

 

11

So

13.10.

12.00

TJ Sokol Újezdec

TJ Sokol Lazníky

 

12

So

20.10.

12.30

TJ Sokol Bělotín

TJ Sokol Újezdec

 

13

So

27.10.

11.30

TJ Sokol Újezdec

KMK Zubr Přerov