Výsledky sezóna 2018/19

 MUŽI – 1. B, sk. A

kolo

den

datum

začátek

Domácí

Hosté

Výsledky

podzim body

jaro

16

so

30.3.

15.00

Sokol Otaslavice

Újezdec

3

0 : 0 (PK 2:4)

17

so

6.4.

15.30

Újezdec

Sokol Tovačov

2

2 : 1

18

ne

14.4.

10.00

Sokol Ústí B

Újezdec

2

1 : 2

19

so

20.4.

16.00

Újezdec

Klenovice na Hané

0

1 : 2

20

ne

28.4.

16.00

Sokol v Pivíně

Sokol Újezdec

0

4 : 4 (PK 4:5)

21

so

4.5.

16.30

Újezdec

FK Troubky

3

0 : 3

22

so

11.5.

16.30

Sokol Mostkovice

Újezdec

1

3 : 1

23

so

18.5.

17.00

Újezdec

FK Němčice nad Hanou

3

3 : 0

24

ne

26.5.

10.00

Sokol Jezernice

Újezdec

0

 

25

so

1.6.

17.00

Újezdec

Sokol Kovalovice

1

 

26

ne

9.6.

17.00

FC Želatovice

Újezdec

3

 

15

so

15.6.

17.00

Újezdec

TJ Haná Prostějov

2

 

 

Statistika střelců:

8xFabián Marek

5xSkála Martin, Stokláska Josef

4xMazur Václav, Zbožínek Ladislav

2xSuchánek Marek, Šídlo Tomáš

1xBouchalík Tomáš, Halata David, Jančovič Jakub, Jurčaga Martin, Kocfelda Jiří, Zývala Pavel

 

MISTROVSKÁ   UTKÁNÍ  –  23. kolo 

Datum

Domácí

-

Hosté

Výsledky

18.5.

Sokol Újezdec

-

FK Němčice nad Hanou

3 : 0

18.5.

Sokol Otaslavice

-

Sokol v Pivíně

3 : 3 (PK4:3)

19.5.

Sokol Ústí B

-

FC Želatovice B

2:2 (PK 2:0)

19.5.

TJ Haná Prostějov

-

FK Troubky

7 : 3

19.5.

SK Radslavice

-

Sokol Mostkovice

4 : 1

19.5.

Sokol Tovačov

-

Klenovice na Hané

6 : 4

19.5.

Sokol Kovalovice

-

Sokol Jezernice

2 : 5

                            

Výsledky  po  odehraném  kole

Pořadí

Družstvo

Skore

Body

1.

Sokol Ústí B

62 : 34

46

2.

Klenovice na Hané

53 : 33

44

3.

Sokol v Pivíně

57 : 49

41

4.

FK Troubky

50 : 51

38

5.

Sokol Jezernice

54 : 43

35

6.

Sokol Mostkovice

44 : 45

35

7.

Sokol Újezdec

37 : 38

35

8.

Sokol Tovačov

47 : 45

31

9.

Sokol Kovalovice

49 : 50

31

10.

Sokol Otaslavice

33 : 38

30

11.

SK Radslavice

38 : 41

27

12.

FC Želatovice B

41 : 55

27

13.

TJ Haná Prostějov

40 : 54

24

14.

FK Němčice nad Hanou

32 : 61

18

 

MISTROVSKÁ   UTKÁNÍ  –  24. kolo 

Datum

Domácí

-

Hosté

Začátek

25.5.

Sokol Mostkovice

-

TJ Haná Prostějov

17.00

25.5.

Klenovice na Hané

-

Sokol Ústí B

17.00

26.5.

Sokol Jezernice

-

Sokol Újezdec

10.00

26.5.

Sokol v Pivíně

-

Sokol Tovačov

17.00

26.5.

FK Němčice nad Hanou

-

SK Radslavice

17.00

26.5.

FK Troubky

-

Sokol Otaslavice

17.00

26.5.

FC Želatovice B

-

Sokol Kovalovice

17.00

 

 

Mladší přípravka

kolo

 den

datum

začátek

Domácí

Hosté

Výsledky

11

st

8.5.

9.30

Újezdec

KMK Zubr Přerov

4 : 11

12

čt

25.4.

16.30

1. FC Viktorie B

Újezdec

7 : 13

14

ne

12.5.

13.15

Sokol Ústí

Újezdec

12 : 6

15

so

18.5.

10.30

Újezdec

FC Beňov

8 : 8

16

so

25.5.

14.30

Sokol Soběchleby

Újezdec

 

17

so

1.6.

10.30

Újezdec

FK Kozlovice

 

18

so

8.6.

15.30

FK Troubky

Újezdec

 

10

so

15.6.

9.00

Tatran Všechovice

Újezdec

 

 

Výsledky  po  odehraném  kole

Pořadí

Družstvo

Skore

Body

1.

1. FC Viktorie Přerov B

58 : 8

12

2.

TJ Sokol Ústí

46 : 27

12

3.

FC Beňov

30 : 25

11

4.

FK Troubky

24 : 18

9

5.

TJ Sokol Újezdec

32 : 37

4

6.

KMK Zubr Přerov

16 : 19

3

7.

TJ Sokol Soběchleby

7 : 10

2

8.

FK Kozlovice

7 : 34

2

9.

Tatran Všechovice

14 : 56

0

 

Starší přípravka

kolo

 den

datum

začátek

Domácí

Hosté

Výsledky

11

so

20.4.

11.30

Újezdec

  1. FC Viktorie A

11 : 3

12

so

27.4.

13.00

TJ Sokol Opatovice

Újezdec

3 : 6

13

so

4.5.

12.00

Újezdec

Sokol Soběchleby

10 : 4

14

so

11.5.

12.30

Sokol Čekyně

Újezdec

2 : 3

15

so

18.5.

12.30

Újezdec

FK Troubky

10 : 3

16

ne

26.5.

10.30

FK Spartak Lipník

Újezdec

 

17

so

1.6.

12.30

Újezdec

SD Všechovice

 

18

út

4.6.

17.00

1. FC Viktorie B

Újezdec

 

10

so

15.6.

9.30

SK Radslavice

Újezdec

 

 

Výsledky  po  odehraném  kole

Pořadí

Družstvo

Skore

Body

1.

TJ Sokol Újezdec

40 : 15

15

2.

1. FC Viktorie Přerov B

59 : 28

11

3.

FK Troubky

36 : 26

9

4.

1. FC Viktorie Přerov A

36 : 34

8

5.

TJ Sokol Opatovice

22 : 20

8

6.

SD Všechovice/Ústí

24 : 17

7

7.

TJ Sokol Čekyně

18 : 25

6

8.

FK Spartak Lipník nad Bečvou

13 : 33

4

9.

SK Radslavice

18 : 40

3

10.

TJ Sokol Soběchleby

19 : 47

0

 

mladší žáci

kolo

 den

datum

začátek

Domácí

Hosté

Výsledky

18

ne

14.4.

10.00

TJ Sokol Hustopeče

Újezdec

0 : 5

19

so

20.4.

13.00

Újezdec

Lobodice/Tovačov

3 : 9

20

so

27.4.

9.00

FK Spartak Lipník

Újezdec

0 : 3

14

st

1.5.

14.00

FK Kozlovice

Újezdec

7 : 1

21

so

4.5.

13.30

Újezdec

FC Beňov

8 : 1

16

st

8.5.

14.30

Sokol Čekyně

Újezdec

0 : 2

22

so

11.5.

9.30

FK Slavoj Kojetín

Újezdec

4 : 2

23

so

18.5.

14.00

Újezdec

SD Všechovice

0 : 0

24

ne

26.5.

10.30

TJ Sokol Lazníky

Újezdec

 

25

so

1.6.

14.00

Újezdec

TJ Sokol Bělotín

 

26

ne

9.6.

10.00

KMK Zubr Přerov

Újezdec

 

15

so

15.6.

14.30

Újezdec

Horní Moštěnice

 

 

Výsledky  po  odehraném  kole

Pořadí

Družstvo

Skore

Body

1.

FK Kozlovice

182 : 19

61

2.

TJ Sokol Bělotín

108 : 26

54

3.

SK/TJ Sokol Lobodice-Tovačov

146 : 39

48

4.

FK Spartak Lipník nad Bečvou

118 : 27

45

5.

TJ Sokol Újezdec

71 : 51

35

6.

FK Slavoj Kojetín 

58 : 73

33

7.

SD Všechovice/Ústí

56 : 52

26

8.

KMK Zubr Přerov

56 : 56

21

9.

FC Beňov

46 : 69

21

10.

TJ Sokol Horní Moštěnice

46 : 71

17

11.

TJ Sokol Čekyně

23 : 111

10

12.

TJ Sokol Hustopeče

42 : 156

10

13.

TJ Sokol Lazníky

10 : 212

0