prerov

STATUTÁRNÍ MĚSTO PŘEROV

http://www.prerov.eu/

Celoroční činnost a celoroční provoz TJ Sokol Újezdec je realizována za finanční spoluúčasti statutárního města Přerova.

 

logo-olomouckeho-kraje

 

OLOMOUCKÝ KRAJ

http://www.kr-olomoucky.cz/

Celoroční činnost a celoroční provoz TJ Sokol Újezdec je realizována za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje

 

MERCON Přerov s.r.o.

http://www.mercon.cz/

Studie, projekty, dodávky, montáže a servis v oblastech:
- Velkoobchod s elektroinstalačním materiálem
- Dodávky zařízení do prostředí s nebezpečím výbuchu
- Výroba rozvaděčů a ovládacích pultů

Road control system a.s.

 

Road control system a.s.

http://www.roadcs.cz/

Společnost dnes nabízí mnohostranné profesionální služby související s přípravou a zajištěním realizace staveb, jedná se zejména o inženýrskou činnost, provádění TDI staveb, kontrolní a monitorovací činnost na již předaných a provozovaných dílech, projektové, průzkumné a diagnostické práce, konzultační činnost, zajištění realizace staveb, služby v oblasti BOZP a to zejména v oboru pozemních, inženýrských a dopravních staveb.

Gefab

 

GEFAB CS, spol. s r.o.

http://www.gefab.cz/

Jsme firma s dlouholetou tradicí v oblasti dopravního značení, spolupracujeme s více než dvěma tisícovkami zákazníků a dodáváme výrobky pro vodorovné a svislé dopravní značení a dopravní zařízení, pro bezpečnost silničního provozu, na stavby a všude tam, kde je ohroženo zdraví, bezpečnost a životy nás všech.

lionsport.cz

 

LION SPORT

http://www.lionsport.cz/

Autorizovaný e-shop značky adidas.
Náš internetový obchod nabízí kompletní aktuální kolekce značky adidas. Najdete zde módní kolekci Originals i sportovní zboží Performance. Vše navíc přehledně roztříděné do různých kategoriích (Fotbal, Hala, Outdoor, Plavání, Tenis, Basketbal a další). Vybírat můžete z mnoha produktů – boty, trička, mikiny, bundy, šortky, tašky, kopačky, chrániče a mnohé ostatní. Nezapomeňte navštívit kategorii Volný čas, kde je pro Vás připraveno velké množství zboží nejen pro každodenní nošení. Doporučujeme sekci OUTLET, kde naleznete mnoho zlevněných výrobků z různých kolekcí za výhodné ceny.

 

Zubr

 

Pivovar ZUBR, a.s.

http://www.zubr.cz/

Tradiční výrobce lahodného moku
Pivovar ZUBR, a.s. je producentem kvalitního piva nazlátlé barvy s hustou pěnou a dobrým řízem.

 

 

TES technologický servis spol. s.r.o.

 

TES technologický servis spol. s.r.o.

http://www.tesprerov.com

Dodávky technologických zařízení pro suchou i mokrou úpravu nerostných surovin ve stacionárním, mobilním a semimobilním provedení.

 

eurovia

 

EUROVIA CS, a.s.

http://www.eurovia.cz

Společnost EUROVIA CS, a. s., dříve Stavby silnic a železnic, a. s., patří k nejvýznamnějším stavebním firmám v České republice a je jedničkou v oblasti dopravního stavitelství. Stavíme na svých bohatých zkušenostech, špičkovém technologickém zázemí a výkonnosti regionálních závodů a dceřiných společností. 

EUROVIA CS, a. s., nabízí své služby zákazníkům již více než 60 let. Od roku 2006 je jejím stoprocentním vlastníkem francouzská společnost Eurovia, která působí v 18 zemích světa a je součástí světového koncernu VINCI.

firesta

 

FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s.

http://www.firesta.cz

Firma FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby vznikla v Brně v roce 1990 jako firma soukromá. Svoji činnost zahájila pouze s 10-ti zaměstnanci.

V roce 1997 se transformovala na akciovou společnost.
V současné době zaměstnává více než 450 kvalifikovaných kmenových pracovníků.
Centrála firmy je v Brně, odštěpné závody v Praze, Plzni, Ostravě a Bratislavě.
Od roku 2007 působíme na trzích v Polsku a Rumunsku.

 jast

 

JAST, s. r. o.

http://jast-dz.eu

Naší hlavní činností je dodávka a montáž svislého dopravního značení, dodávka vodorovného dopravního značení a v neposlední řadě i  projednání, instalace a kompletní servis přechodného dopravního značení. Mimo jiné se zabýváme i prodejem dopravních značek a dopravních zařízení. Mezi naše doplňkové služby v činnosti patří i nákladní doprava a zimní údržba komunikací.

 

unigeo

 

UNIGEO a.s.

http://www.unigeo.cz

Společnost UNIGEO a.s. podniká v širokém rozsahu činností koncentrovaných do těchto oborů geologie, těžby ložisek nerostných surovin, ochrany životního prostředí, geotechnických, stavebních, vrtných, laboratorních prací a inženýrské činnosti. 

 ondrisrene

 

 frekomos

 

FREKOMOS, s.r.o.

http://www.frekomos.cz

Firma FREKOMOS spol. r. o. je specializovaná stavební společnost s působností po celé ČR, a v zemích EU. Společnost byla založena v roce 1994 a od roku 2008 má svojí organizační složku na území Slovenské republiky.
Technologie společnosti Frekomos, s.r.o. přispívají ke snižování objemů odpadů a omezení čerpání přírodních neobnovitelných zdrojů.
Cílem společnosti je poskytovat zákazníkům služby v garantované kvalitě za přiměřenou cenu v požadovaných termínech.
Společnost Frekomos, s.r.o. je společností, která zajišťuje bezpečnost a ochranu zdraví při práci svých zaměstnanců. Naše stavby a technologie jsou bezpečné i pro okolní prostředí a zanechávají v něm minimální ekologickou stopu.  

prokoplikauto

  

ProKoplik - AUTO s.r.o.

http://www.prokoplik.cz

V našem autoservisu provádíme servis osobních a malých dodávkových vozů všech značek, rychloservis, drobné opravy, pravidelné prohlídky, přípravu na STK a emise, geometrii náprav. Po telefonické dohodě jsme schopni provést drobné opravy i na počkání a ušetřit Vám tím starosti i čas. Více o našich poskytovaných službách se dozvíte v sekci Služby. Na trhu působíme již několik let a díky tomu poskytujeme profesionální služby. Vysoký standard a osobní přístup při poskytování služeb je u nás naprostou samozřejmostí.

 

helping

 

HELPING VÝŠKOVÉ PRÁCE s.r.o.

http://www.helping.cz

Naše společnost se zaměřuje na širokou škálu výškových prací od čištění skalních stěn, přes nátěry konstrukcí, až po vrtací a sanační práce. Kompletní seznam najdete v sekci služby.

V oboru výškových prací máme řadu zkušeností a reference od významných společností na území celé ČR. Důraz klademe na maximální kvalitu odvedených prací, kde využíváme našich zkušeností.

 

strnadjan

 

Jan Strnad - stavitelství s.r.o. 

http://www.strnadstavitelstvi.cz/

Česká stavební společnost. Provádíme kompletní realizace staveb: novostavby, rekonstrukce a průmyslové stavby. Klademe velký důraz na kvalitu, profesionalitu, kontrolu provedených prací a dodržování termínu dokončení stavby.

 

Resta Dakon

 

RESTA DAKON, s.r.o.

http://www.resta-dakon.cz

Resta Dakon patří již více než deset let mezi špičku v oboru recyklace stavebního odpadu a drcení a třídění kamene. Jsme stále se rozvíjející firma, která začínala s jedním střediskem na recyklaci stavebního odpadu a drcení a třídění kamene v Lověšicích, ale s postupem času, kdy se naše společnost stále zvětšovala, bylo nutností firmu rozšířit. Díky tomu vzniklo další středisko v Kroměříži a následně středisko v Kojetíně.

V současné době jsme již pronikli na mezinárodní trhy, kde spolupracuje s předními nadnárodními firmami. Také jsme rozšířili škálu našich činností na zemní práce a demolice a brzy jsme se staly, zejména díky rychlosti, se kterou práce provádíme, v této divizi velmi úspěšní.

 

LOGO

 

NEPAMO ® Partner Vašeho bytu

http://www.nepamo.cz/

Jsme obchodní a stavební firma, která působí v Přerově již řadu let. Realizujeme rekonstrukce a renovace interiérů a bytů, renovace dveří, výstavbu nových koupelen na klíč, stavební opravy a úpravy bytů i rodinných domů, to vše, včetně dodávky materiálů a stavebních prvků.

 

 logo autodily kubik

 

AUTODÍLY KUBÍK

http://www.autodily-kubik.cz

Vše pro auto, moto, originální příslušenství, autodíly a mnoho dalšího.

.............................................