prerov

STATUTÁRNÍ MĚSTO PŘEROV

http://www.prerov.eu/

Celoroční činnost a celoroční provoz TJ Sokol Újezdec je realizována za finanční spoluúčasti statutárního města Přerova.

 

 

MERCON Přerov s.r.o.

http://www.mercon.cz/

Studie, projekty, dodávky, montáže a servis v oblastech:
- Velkoobchod s elektroinstalačním materiálem
- Dodávky zařízení do prostředí s nebezpečím výbuchu
- Výroba rozvaděčů a ovládacích pultů

lionsport.cz

 

LION SPORT

http://www.lionsport.cz/

Autorizovaný e-shop značky adidas.
Náš internetový obchod nabízí kompletní aktuální kolekce značky adidas. Najdete zde módní kolekci Originals i sportovní zboží Performance. Vše navíc přehledně roztříděné do různých kategoriích (Fotbal, Hala, Outdoor, Plavání, Tenis, Basketbal a další). Vybírat můžete z mnoha produktů – boty, trička, mikiny, bundy, šortky, tašky, kopačky, chrániče a mnohé ostatní. Nezapomeňte navštívit kategorii Volný čas, kde je pro Vás připraveno velké množství zboží nejen pro každodenní nošení. Doporučujeme sekci OUTLET, kde naleznete mnoho zlevněných výrobků z různých kolekcí za výhodné ceny.

 

TES technologický servis spol. s.r.o.

 

TES technologický servis spol. s.r.o.

http://www.tesprerov.com

Dodávky technologických zařízení pro suchou i mokrou úpravu nerostných surovin ve stacionárním, mobilním a semimobilním provedení.

 

 ondrisrene

 

 frekomos

 

FREKOMOS, s.r.o.

http://www.frekomos.cz

Firma FREKOMOS spol. r. o. je specializovaná stavební společnost s působností po celé ČR, a v zemích EU. Společnost byla založena v roce 1994 a od roku 2008 má svojí organizační složku na území Slovenské republiky.
Technologie společnosti Frekomos, s.r.o. přispívají ke snižování objemů odpadů a omezení čerpání přírodních neobnovitelných zdrojů.
Cílem společnosti je poskytovat zákazníkům služby v garantované kvalitě za přiměřenou cenu v požadovaných termínech.
Společnost Frekomos, s.r.o. je společností, která zajišťuje bezpečnost a ochranu zdraví při práci svých zaměstnanců. Naše stavby a technologie jsou bezpečné i pro okolní prostředí a zanechávají v něm minimální ekologickou stopu.  

prokoplikauto

  

ProKoplik - AUTO s.r.o.

http://www.prokoplik.cz

V našem autoservisu provádíme servis osobních a malých dodávkových vozů všech značek, rychloservis, drobné opravy, pravidelné prohlídky, přípravu na STK a emise, geometrii náprav. Po telefonické dohodě jsme schopni provést drobné opravy i na počkání a ušetřit Vám tím starosti i čas. Více o našich poskytovaných službách se dozvíte v sekci Služby. Na trhu působíme již několik let a díky tomu poskytujeme profesionální služby. Vysoký standard a osobní přístup při poskytování služeb je u nás naprostou samozřejmostí.

 

helping

 

HELPING VÝŠKOVÉ PRÁCE s.r.o.

http://www.helping.cz

Naše společnost se zaměřuje na širokou škálu výškových prací od čištění skalních stěn, přes nátěry konstrukcí, až po vrtací a sanační práce. Kompletní seznam najdete v sekci služby.

V oboru výškových prací máme řadu zkušeností a reference od významných společností na území celé ČR. Důraz klademe na maximální kvalitu odvedených prací, kde využíváme našich zkušeností.

 

strnadjan

 

Jan Strnad - stavitelství s.r.o. 

http://www.strnadstavitelstvi.cz/

Česká stavební společnost. Provádíme kompletní realizace staveb: novostavby, rekonstrukce a průmyslové stavby. Klademe velký důraz na kvalitu, profesionalitu, kontrolu provedených prací a dodržování termínu dokončení stavby.

 

LOGO

 

NEPAMO ® Partner Vašeho bytu

http://www.nepamo.cz/

Jsme obchodní a stavební firma, která působí v Přerově již řadu let. Realizujeme rekonstrukce a renovace interiérů a bytů, renovace dveří, výstavbu nových koupelen na klíč, stavební opravy a úpravy bytů i rodinných domů, to vše, včetně dodávky materiálů a stavebních prvků.

 

 logo autodily kubik

 

AUTODÍLY KUBÍK

http://www.autodily-kubik.cz

Vše pro auto, moto, originální příslušenství, autodíly a mnoho dalšího.

.............................................

 

 

DS engineering PLUS, a.s.

http://www.ds-plus.cz/o-nas/

Specializuje se na projekty dopravních staveb. Zpracováváme investiční záměry, projekty a dokumentace. Zajišťujeme výstavbu i rekonstrukce a opravy mostů a silnic. Budujeme protihlukové stěny a gabiony, osazujeme silniční svodidla a systémy liniového řízení dopravy na dálnicích. 

 

 

 

 

Kroupa - zednické a obladačské služby

http://www.realizacestaveb-kroupa.cz/

Specializujeme se na rekonstrukce objektů, obklady, dlažby, bytová jádra.

Kromě toho máme vlastní půjčovnu stavebního nářadí a pro naše zákazníky to vyjde levněji pokud se stroje a nářadí vezmou přímo od nás než v jiné půjčovně.

 

 

 

 

SEKNE

http://www.sekne.cz

Specializujeme se na rekonstrukce objektů, obklady, dlažby, bytová jádra.

Komplexní služby v oblasti dopravního značení svislého, vodorovného, přechodného vč. zpracování projektové dokumentace, jejího projednání z dotčenými organizacemi a schválení.

 

 

 

EURO-PRINT Přerov spol. s r. o.

http://www.euro-print.cz

 

Jsme společnost s více než 20-ti letou tradicí věnující se archovému ofsetovému tisku, digitálnímu tisku a solventnímu tisku. Samozřejmostí jsou také činnosti, které s tiskem bezprostředně souvisí - především grafická příprava a knižní zpracování V1, V2 a V8.
V naší společnosti zvládneme výrobu čehokoliv, co se z papíru dá vyrobit - tisk letáků, brožur, knížek, vizitek, samolepek (i s výřezem do tvaru!), plakátů (až do velikosti A0!), výsek na míru, výroba krabiček, kašírování…