Muži 1.10.2011 Stará Ves - Újezdec

Komentář k zápasu: trenér mužstva Stokláska Josef - Tento zápas jasně ukázal, že bez snahy nelze hrát fotbal. Naši hráči snahu a chuť na fotbal nechali někde cestou. O tom, že se hraje fotbal nás v 17. minutě informoval soupeř, který dlouhé vhazování po špatném obsazení hráčů proměnil ve vedoucí gól. V 26. minutě nám to soupeř ještě jednou připomněl, kdy standardní situaci z půli hřiště proměnil v druhý gól. Poločas byl pro naše hráče vysvobozením. Domluva v šatně nás postavila na nohy. V 46. minutě Dočkalík špatně reagoval na odkop soupeře. Míč jej přeskočil a jediný útočník na naší půlce pohodlně zvýšil skóre (3:0).  V 49. minutě soupeř opět od půlicí čáry zahrával trestný kop přímo do šestnáctky a útočník soupeře velice rád využil nabídnutou šanci naši obranou, kdy ho nechali v klidu zakončit (4:0). V 52. minutě jsme se nějakým záhadným způsobem dostali k přesné přihrávce do pokutového území, kde byl Šidlo faulovaný brankářem.. Pokutový kop sám poté proměnil. Ve zbytku utkání jsme na sebe upozornili jen žlutou kartou  a jedním nebezpečným střeleckým pokusem. V tomto utkání stojí za zmínku jen to, že náš soupeř vyhrál naprosto zaslouženě, kdy velice efektivně využil přednosti svých vysokých útočníků.

Dále je také nutné podotknout, že hlavní rozhodčí na hřišti viděl a slyšel jen to, co chtěl. V případě, kdy je od hráče cca 5m a neslyší jeho vulgární nadávky vůči soupeři či posouzení penaltového zákroku, kdy hráč , který postupuje sám proti brankáři a ten jen zastaví nedovoleným způsobem neudělí hráči v prvním případě ani žlutou kartu a v druhém případě, jen žlutou kartu. Z tohoto pohledu je zajímavé, že naši hráči mnohdy za méně závažná porušení dostanou karty a u soupeře to projde. Že by již na podzim začínal boj o záchranu v soutěži nebo to byl jen špatný den pana rozhodčího?