7.4.2012 FK Býškovice-Horní Újezd B - TJ Sokol Újezdec

"V prvním poločase jsme byli jasně lepším týmem. Soupeř ohrozil naši branku jen ze standardních situací, kdy z vlastní poloviny nakopával míče až do našeho pokutového území, ale v podstatě nevystřelil na naši branku. Náš pomalý rozjezd skončil v 17. minutě, kdy Zbožínek nebezpečně vystřelil a míč skončil po teči v síti. Boužel však z boku brány i když první moment rozhodčí ukázal na půli. Ve 20. minutě ohrozil branku soupeře Žandovský, ale střela letěla těsně nad bránu. V 30. minutě vystřelil Václavíček. V 36.minutě rozehrál pěknou akci Jiříček, na jejímž konci byl Žandovký a bylo to 0:1. Do konce poločasu jsme měli mírnou převahu, ale branku jsme již nevstřelili.
V úvodu druhého poločasu nevyužili šance Žandovský a ve 49. minutě Zbožínek. Poté jsme si začali myslet, že se nám již nemůže nic stát. Přestali jsme se pohybovat a vůbec jsme nereagovali na zvýšenou aktivitu soupeře. Ten nás začal přehrávat. V 60. minutě udělal hrubou chybu Dočkalík, kdy špatně odkopl míč a soupeř poskytnutou šanci proměnil 1:1. To byla první střela v zápase na naši bránu. V dalších minutách byl soupeř lepší a před naší brankou naši hráči nevěděli co mají dělat. Až v 75. minutě se nám podařila pěkná akce, Zbožínek unikal soupeřově obraně, jejich kapitán použil záchranou brzdu a Zbožínka těsně před pokutovým uzemím fauloval. Druhá žlutá a následovala červená. Hrajeme proti deseti. Ihned po rozehrání volného přímého kopu měl gól na hlavě Dočkalík, ale těsně minul. V 80. minutě Zouhar na naší polovině špatně rozehrál, čehož soupeř jednoduše využil ke vstřelení druhé branky 2:1. Tři hráči soupeře na naší polovině lehce přehráli šest našich hráčů. Až poté jsme se opět snažili ze zápasem něco udělat. V 84. minutě po závaru před brankou soupeře našel se štěstím Jiříček Jančoviče a ten prostřelil vše před sebou 2:2. Během celého utkání se naši hráči nedokázali vyrovnat s tvrdou hrou soupeře, kterou umožňoval rozhodčí. Mnohé zákroky soupeře, většinou zezadu přes nohy vůbec neodpískal. Celkově lze říct, že rozhočímu se nepovedl zápas stejně tak, jako našim hráčům. Opět musím uvést, že optimální výkon nepodala "žádná z opor", ba naopak, dopouštějí se hrubých chyb. Z hráčů odehrál utkání nejlépe Žandovský." Josef Stokláska, trenér

Sestava: Stavař, Skácel, Jančovič, Dočkalík, Slaměník, Zach, Lecián, Václavíček, Zbožínek, Jiříček, Žandovský. Náhradníci: Zouhar (70.min) za Skácela, Stokláska, Jurečka, Ševčík.