14.4.2012 TJ Sokol Újezdec - TJ Sokol Pavlovice

"Do dnešního utkání jsme vstupovali s menšími obavami, protože chybělo několik hráčů základní sestavy. Začátek utkání nám však vyšel nad očekávání. Hned ve 3. minutě měl po rohu Slaměníka na hlavě gól Skácel, ale těsně minul bránu soupeře. Ve 4. minutě jsme rozehráli pěknou akci na jejímž konci byl Jiříček, kterého ve vyložené šanci fauloval brankář soupeře. Z nařízené penalty Slaměník se štěstím otevřel skóre 1:0. V 12. minutě zahrával Slaměník rohový kop, který soupeř odvrátil k Jančovičovi, který nedal obraně soupeře šanci a svou střelou od břevna zvýšil na 2.0. V 16. minutě se z levé strany dostal míč k přední tyči soupeřovi brány, kde v pravou chvíli stál Skácel, který ze štěstím prostřelil brankáře hostí 3.0. V 27. minutě zahrával Slaměník přímý volný kop z 30 metrů, kdy jeho střelu do šibenice brankář z námahou vyrazil na roh. Po této šanci jsme mírně polevili a náš soupeř se dostal do několika šancí, při kterých nás podržel nový brankář Ševčík. V průběhu 31. a 32. minutě zneškodnil dvě vyložené šance soupeře a v 34. minutě jej zachránilo břevno naší branky.
Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním co nejdříve utkání rozhodnout. Hned v 48. minutě po faulu na Žandovského, nám Slaměník opět ukázal, jak se nemají kopat penalty. Svou druhou penaltu v zápase zahodil, kdy míč kopl brankáři soupeře přímo do rukou. V 61. minutě nás definitivně uklidnil Žandovský, který usměrnil centr Slaměníka do brány 4:0. V 65. minutě se nám zranil Smékal, kterého vystřídal Jurečka. V 81. minutě došlo k nedorozumění mezi našimi bránícími hráči a centr do našeho pokutového území uklidil za záda Ševčíka Lecián. Vlastní gól 4:1. V 87. minutě chytře zahrál blízko půlicí čáry aut Jiříček, kdy vybídl Zacha ke skórování a ten tím nepohrdl 5:1.

Za předvedený výkon, zejména v prvníim poločase musím hráče pochválit. Velice dobrý výkon předvedl Slaměník a uprostřed zálohy Smékal se Zbožínkem. V druhém poločase jsme se opět nevyvarovali zbytečných chyb, které nás mohli mrzet, i když soupeř neměl skoro žádnou vyloženou šanci. Měl jeden velmi nebezpečný přímý kop, kdy střela letěla těsně vedle tyče. S ohledem na průběh utkání a vzniklá zranění, je nutné všechny naše hráče za předvedený výkon pochválit. Zasloužené tři body.

I přesto, že jsme utkání naprosto s přehledem vyhráli, je také důležité zmínit výkon rozhodčích. Ty na hřišti v podstatě nebylo vidět a svým výkonem přispěli k velmi pohlednému utkání. K jejich výkonu jim blahopřeji.

V posledním příspěvku bych chtěl ocenit a poděkat za přístup k utkání také hráčům hostujícího družstva z Pavlovic, kteří v průběhu celého utkání několiktrát ukázali, že hrát fair play je možné i v dnešní době." Josef Stokláska, trenér

Sestava: Ševčík, Slaměník, Jančovič, Zouhar, Stokláska, Skácel, Zbožínek, Smékal, Zach, Jiříček, Žandovský.
Střídání: 56. minuta Lecián za Skácela, 65. minuta Jurečka za Smékala, 82. minuta Řezníček za Žandovského, připraven Kropáč David.
Omluveni: Václavíček, Kolomazník, Dočkalík, Stavař, Číhal.