22.4.2012 Sokol Kovalovice - TJ Sokol Újezdec

"Začátek zápasu byl z obou stran velmi opatrný. V prvních minutách naši hráči měli opticky navrch. V 18. minutě jsme se poprvé dostali k ohrožení soupeřovi branky střelou Jančoviče nad bránu soupeře. V 28. minutě váhal na hranici šestnáctky s odkopem Jančovič, kdy konečný souboj rozhodčí posoudil jako faul našeho hráče. Při rozehrání se naši hráči až příliš spoléhali na brankáře a na vyraženou střelu reagovali příliš pozdě. U vyraženého míče byl první hráč domácích, který Ševčíkovi nedal šanci 1:0. Po inkasované brance jsme byli chvíli v útlumu. V 34. minutě zezadu na půlící čáře fauloval Slaměník a následovala žlutá karta. V závěru poločasu jsme měli velkou příležitost ke srovnání stavu, ale Slaměník svou šanci nezakončil podle našich představ. Míč z jeho kopačky minul soupeřovu bránu. V 44. minutě se výborně uvolnil Jančovič a střelou z 25 metrů po teči brankáře orazítkoval horní tyč soupeřovi brány.
V druhém poločase stojí za zmínku jen pěkná kombinační akce Slaměníka v 52. minutě, kdy těsně před brankářem nevyužil svou šanci Skácel, který ve skluzu netrefil míč podle představ. Jednu z posledních šancí na vyrovnání v 85. minutě zahodil Slaměník, který volný přímý kop z hranice 20 metrů kopl asi 5 metrů nad bránu. V 87. minutě soupeř využil chybu Zouhara a upravil na konečných 2:0.

Vzhledem k průběhu utkání lze konstatovat, že soupeř vyhrál naprosto zaslouženě, jelikož využil zaváhání naší obrany ke vstřelení dvou branek, kdežto naši hráči nebyli schopni přesně zakončit. Domnívám se, že zápasu by slušela více remíza, ale bez vstřelené branky nelze pomýšlet na nějaké body. Do dalšího zápasu lze jen doufat, že se někteří hráči uzdraví a budeme mít šanci nastoupit v kompletnější sestavě." Josef Stokláska, trenér

Dnes chyběli: Stavař, Kolomazník, Václavíček, Žandovský, Smékal, Jiříček, Stokláska.

Sestava: Ševčík, Slaměník, Zouhar, Dočkalík, Číhal, Skácel, Jančovič, Lecián, Zach, Zbožínek, Jurečka. V 68. minutě nastoupil Řezníček za Číhala a v 77. minutě Kropáč za Jurečku.