6.5.2012 SK Hranice B - TJ Sokol Újezdec

"Úvod zápasu ovlivnilo jako již v neposlední řadě zranění dalšího z našich hráčů. Do zápasu nemohl mimo již dříve zraněných hráčů nastoupit Zach a pro studijní zaneprázdnění Skácel. Těsně před zápasem pro náhlou nevolnost nemohl od začátku nastoupit také Václavíček.
Začátek zápasu ukázal, proč je náš soupeř na 1. místě tabulky. Během prvních 5. minut nám v podstatě nepůjčil míč. V 6. minutě nám ukázal Slaměník, jak se neplní taktické pokyny a nádherně uvolnil na hranici šestnácky, přesnou přihrávkou mezi naše stopery, útočníka soupeře Ference, který prokázal své kvality a Stavařovi nedal šanci 1:0. V 11. minutě Lecián neproměnil naši vyloženou šanci, kdy byl sám před brankářem, ale ten jeho slabou střelu chytil. V 12. minutě po chybě ve středu hřiště stál Slaměník 5 metrů za našimi stopery a hráč kvalit Ference opět nezaváhal 2:0. V 13. minutě Lecián, na hranici velkého vápna soupeře, místo zakončení, hledal jiného hráče, ale jeho nepřesnou přihrávku soupeř využil k rychlému brejku a zvýšil na 3:0. V 17. minutě na sebe upozornil Slaměník, kdy na našem velkém vápně komentoval souboj na půlce a rozhodčí odpískal jeho mluvení. V 25. minutě Slaměník u rohového praporku naprosto zbytečně fauluje hráče soupeře a za řeči vůči vlastní lavičce dostává žlutou kartu (rozhodčí udělil mírnější variantu - mohla to být i červená). V 31. minutě jsme se po dlouhé době dostali do vyložené šance, ale Jiříček neproměnil. V 42.minutě jsme zahrávali na polovině soupeře první "standartku" (roh). Jiříček nesplnil taktické pokyny a nesmyslně rozehrál roh na Zbožínka, který po ataku soupeře míč ztratil a opět rychlý útok, soupeř do rozhozené obrany zakončil přesně 4:0.
Do druhého poločasu jsme vstoupili opět velice dobře a po chybě v 47. minutě inkasovali 5:0. Další průběh zápasu byl z naší strany o něco lepší, ale bylo to ovlivněno i střídáním na straně soupeře. V 57. minutě se nám po pravé straně povedla pěkná akce, kterou zakončil střelou ze 20 metrů Lecián, ale brankář hostů jeho střelu vyrazil na roh. V 83. minutě pěknou kombinační akci Václavíčka se Zbožínkem s přehledem využil Zbožínek, který upravil na konečných 5:1.
Hodnocení: Průběh celého zápasu ovlivnily hrubé taktické chyby našich hráčů. Hráči neplní taktické pokyny což je v případě, kdy hrajeme s natolik vyspělým mužstvem jako jsou Hranice potrestáno. Dalším problémem je neskutečně velké množství ztracených míčů po špatných přihrávkách a to i v případě, kdy naši hráči nejsou pod tlakem soupeře.
Dále s ohledem na nedělní výkop zápasu až v 16.30 hodin, je smutné, že několik našich hráčů se probudilo až v druhém poločase, kdy zápas byl rozhodnutý." Josef Stokláska, trenér

Sestava: Stavař, Slaměník, Jančovič, Dočkalík, Zouhar, Stokláska, Smékal, Lecián, Zbožínek, Jiříček, Jurečka.
Náhradníci: Číhal (68. minuta za Stoklásku), Kropáč (62. minuta za Jurečku), Václavíček (78. minuta za Jiříčka).

dscf2728 400x300