26.5.2012 SK Haná Zářičí - TJ Sokol Újezdec

"Začátek utkání se nám vůbec nepovedl. Již ve 4. minutě jsme po chybě obrany inkasovali poprvé 1:0. Hned z protiútoku ukvapeně vystřelil Jiříček. V 10. minutě další chyba ve středu obrany 2:0. Do 30. minuty byla naše hra velmi nepřesná, plná nepřesných přihrávek. V 31. minutě mohl po centru Slaměníka snížit Jiříček, ale z voleje překopl bránu soupeře. V 41. minutě jsme konečně předvedli pěknou akci na jejímž konci byl Zbožínek 2:1.
V úvodu druhé půle (49. minuta), Smékal dorazil Jančovičovu střelu 2:2. V 56. minutě Smékal po rohu Slaměníka trefil hlavou tyč. V 65. minutě střed naší obrany udělal další chybu, kterou soupeř využil ke změně skóre 3:2. V 70. minutě se nám po závaru před brankou soupeře podařilo Žandovským vyrovnat 3:3. V 89. minutě neproměnil Žandovský svůj samostatný nájezd, kdy trefil pouze brankáře hostí. V 90. minutě ještě Lecián vystřelil těsně vedle soupeřovy brány.
Hodnocení: V úvodu zápasu jsme hrubými chybami umožnili soupeři jít do dvoubrankového vedení, které se nám podařilo vyrovnat v úvodu druhého poločasu. Další hrubá chyba nás opět vrátila zpět a náš slibně se narůstající tlak na chvíli ustal.  Po našem vyrovnání se hra vyrovnala a oba ze soupeřů mohli vyhrát. Naši poslední šanci na vítězství neproměnil Žandovský. Vzhledem na vývoj utkání byla však dělba bodů zasloužená.

Sestava: Stavař, Slaměník, Jančovič, Zouhar, Stokláska, Zbožínek, Lecián, Smékal, Zach, Václavíček, Jiříček.
Náhradníci: Žandovský (46. minuta  Jiříček), Jurečka (88. minuta Zach), Skácel, Číhal (72. minuta Stokláska)" Josef Stokláska, trenér