2.6.2012 TJ Sokol Újezdec - FC Dukla Hranice

Sestava: Ševčík, Skácel, Jančovič, Dočkalík, Stokláska, Slaměník, Lecián, Smékal, Zbožínek, Václavíček, Žandovský.

Náhradníci: Jurečka (46. minuta Žandovský), Číhal (46. minuta Dočkalík), Strnad (60. minuta Smékal), Zach, Zouhar, Kolomazník, Stavař.
Tento zápas lze těžko komentovat. Ačkoliv náš soupeř  k zápasu přijel, jakoby na hřišti nebyl. V průběhu celého utkání ohrozil naši branku jen jednou, ale tato střela mohla jen stěží ohrozit našeho brankáře. Popsat naše šanci a celé střelecké hody snad ani nejde. Poločas skončil 9:0, kdy naši hráči gólové šance buď zahodili nebo hledali lépe postavené spoluhráče, tak dlouho, až soupeř šanci překazil. Obraz se v druhém poločase vůbec nezměnil, jen  s tím, že šancí jsme měli ještě jednou tolik, jako v prvním poločase, ale branek jsme dali opět jen 9. Konečný stav 18:0 vypadá pro soupeře hrozivě, ale ten, kdo utkání viděl, by se jen stěží divil, kdyby konečné skóre bylo 30:0.
Hodnocení: Tento zápas pojal jako rozlučku se svou bohatou fotbalovou kariérou Jan Strnad a náš soupeř (dříve Strnad za Duklu hrával), také k tomuto zápasu tak přistoupil. Soupeře je nutné pochválit za jejich přístup, přestože o výsledku zápasu bylo rozhodnuto hned v úvodu utkání, tak v průběhu zápasu nemusel rozhodčí ani jednou přerušit hru pro nějaký tvrdý či  zákeřný faul.
Střelci branek: 4x Žandovský, 3x Václavíček, 2x Slaměník, Jurečka, Zbožínek Strnad, 1x Jančovič, Lecián, Smékal.