16.6.2012 TJ Sokol Újezdec - Sokol Domaželice

"První vyloženou šanci mělo naše mužstvo v 5. minutě, ale Kolomazníkovu slabou střelu brankář hostí chytil. V 7. minutě Ševčík chytil vyloženou šanci hostí. V 11. minutě Žandovského ve velké šanci opět vychytal brankář hostí. Ihned z protiútoku Ševčík chytil samostatný nájezd. V 15. minutě Václavíček brankáře hostí neprostřelil. V 25. minutě opět výtečný Ševčík chytil gólovou šanci soupeře. V 28. minutě Václavíček ve slibné pozici minul branku. Až do této doby šance jednoho mužstva střídala šanci druhého mužstva, bez gólového efektu. To bylo porušeno v 33. minutě, kdy nás hosté potrestali 0:1.
Druhý poločas jsme zahájili tlakem, který v 51. minutě skončil vyrovnáním po hlavičce Dočkalíka. V 60. minutě jsme soupeři chybou ve středu obrany umožnili zvýšit na 1:2. V 67. minutě Kolomazník vyrovnal 2:2. V 72. minutě jsme udělali další chybu, kterou soupeř potrestal 2:3. Do konce zápasu jsme již nedokázali vyrovnat.
Hodnocení: Viděli jsme velice kvalitní utkání. Náš soupeř ukázal, že je právem na druhém místě tabulky. Odehrál výborné utkání a zaslouženě zvítězil. Naši hráči podali velice bojovný výkon, ale ten na Domaželice nestačil." Josef Stokláska, trenér

Sestava: Ševčík, Slaměník, Lecián, Dočkalík, Stokláska, Kolomazník, Jančovič, Smékal, Zach, Václavíček, Žandovský.
Náhradníci: Jurečka (59. minuta za Slaměníka), Skácel (31.minuta za Žandovského), Pořízek (70.minuta za Zacha), Zouhar.