11.8.2012 TJ Sokol Újezdec - TJ Sokol Čekyně

"Na úvod sezony nás čekal vítěz OS Čekyň. Do zápasu vstoupil lépe náš soupeř, když ve 3. minutě hráč hostí z malého vápna překopl naši bránu. V 6. minutě Kolomazník sám před brankářem hostí vystřelil těsně vedle. V 12. minutě Pořízek na hranici velkého vápna zpracoval špatně míč sám před brankářem. V 23. minutě Pořízek v nadějné šanci volil střelu místo nahrávky na volného Václavíčka. V 25. minutě Kolomazník sám před brankářem minul bránu soupeře. V 31. minutě soupeř využil zaváhání Smékala a z 20 metrů překonal přesnou střelou do šibenice Ševčíka 0:1. V 40. minutě opět Kolomazník neproměnil svou třetí vyloženou šanci a z 12 metrů vysoko přestřelil bránu soupeře. V 44. minutě chybu našich hráčů dokonale využil hráč soupeře, kdy svou střelu od tyče do tyče a nakonec hlavou usměrnil míč do sítě 0:2. Po rozehrání se míč dostal k Václavíčkovi, který individuální akcí připravil míč pro Kolomazníka, který konečně hlavou proměnil svou šanci 1:2. Po vstřeleném gólu rozhodčí ukončil poločas.
Do druhého poločasu jsme vstoupili s odhodláním zvrátit vývoj utkání. V 47. minutě Kolomazník po přihrávce Pořízka trefil tyč. V 56. minutě Hoferek z 10 metrů překopl bránu. V 70. minutě Liška hlavou usměrnil centr Slaměníka mimo dosah brankáře hostí. Konečně 2:2. V 75.minutě opět Václavíček svou individuální akcí přehrál tři hráče soupeře a na hranici penalty předložil míč Šidlovi, který však zaváhal a úplně volnou bránu netrefil. V 80. minutě soupeř z vlastní půle odkopl míč, který na hranici velkého vápna netrefil Smékal. Nabíhající hráč však míč velmi pěkně trefil a angličanem zvýšil na 2:3. V 88. minutě jsme ve snaze alespoň vyrovnat  faulovali na vlastní půlce a soupeř přímo po rozehrání volného přímého kopu překvapil Ševčíka, který si centr před bránu sám pustil do brány.
Za zmínku ještě stojí dvě šance soupeře. Jedna z 35. minuty, kterou chytil pohotově Ševčík a druhá z 53. minuty, kdy hráč hostí sám před Ševčíkem, ztratil svou liknavostí míč.
Hodnocení: Nováček soutěže překvalil naše hráče svou efektivností. V podstatě z několika mála šancí vytěžil maximum. Všechny branky jsme soupeři nabídli sami vlastními chybami. Naše vyložené šance jsme nebyli schopni proměnit. Pokud budeme chtít v dalších zápasech vítězit musí naši hráči přidat a hlavně nabídnuté akce proměňovat. Náš soupeř toho využil a vyhrál zaslouženě." Josef Stokláska, trenér
Sestava: Ševčík, Skácel, Zouhar, Liška, Slaměník, Pořízek, Smékal, Václavíček, Zach, Šidlo, Kolomazník.
Náhradníci: Hoferek (53. minuta za Pořízka), Jurečka (81. minuta za Skácela), Číhal.