19.8.2012 1. FC Viktorie Přerov B - TJ Sokol Újezdec

"Začátek utkání našim hráčům moc nevyhovoval. V době, kdy ještě spali, domácí ve 4. minutě rozehráli rohový kop a pohodlně otevřeli skore 1:0. Hráči hned u první standardní situace nesplnili dané úkoly. Úvodní branka nám ještě více svazovala nohy a velmi dlouho nám trvalo, než jsme se soupeře odvážili ohrozit. Ve 20. minutě Václavíček z 20 metrů minul bránu a v 26. minutě Liška nepřesně zakončil hlavou Zouharův centr. V 41. minutě na sebe upozornil Slaměník, zbytečnou žlutou kartou. V 43. minutě Šidlo ve vyložené šanci dal vyniknout brankáři soupeře. V 45. minutě pěknou akci Václavíčka nedokázal kolomazník zakončit. V úvodu druhé půle měl v 50. minutě gólovou šanci Kolomazník, ale ta skončila jen rohovým kopem. V 64. minutě Zouhar z 20 metrů trefil křižnou ranou břevno a tyč, od které se míč odrazil mimo branku. V 66. minutě centr Lišky z levé strany Slaměník konečně usměrnil do brány (od tyče) 1:1. V 75. minutě Liška korunoval svůj dobrý výkon střelou do šibenice a konečně jsme v zápase vedli 1:2. V závěru utkání se domácí snažili za každou cenu vyrovnat. V 87. minutě po chybě ve středu hřiště běžel hráč domácí sám na Ševčíka, který jeho střelu konečky prstů vytlačil na tyč.

Hodnocení: průběh zápasu ovlivnila hned první situace před naší brankou, která skončila brankou. Celý první poločas jsme se nemohli dostat do tempa, kdy domácí v podstatě zalezli na svou polovinu a snažili se hrát na brejky. Do druhého poločasu hráči nastoupili s odhodláním něco s utkáním udělat. Svou snahou a vůlí se jim podařilo utkání otočit a vyhrát. Je nutné podotknout, že tři body v závěru zachránil výborným zákrokem Ševčík. Z našich hráčů se zápas nejvíce povedl Slaměníkovi s Liškou. Svůj přínos pro tým ukázal v době, kdy mu stačili síly Šídlo." Josef Stokláska, trenér

Sestava: Ševčík, Slaměník, Smékal, Jančovič, Zouhar, Pořízek, Liška, Václavíček, Zach, Šidlo, Kolomazník. Náhradníci: Skácel 57. minuta místo Pořízka, Hoferek 65. minuta místo Šídla, Jurečka 88. minuta místo kolomazníka, Číhal.