25.8.2012 TJ Sokol Újezdec - FKM Opatovice - Všechovice B

"Do utkání jsme vstoupili velice dobře. Hned v 1. minutě dobrý centr Slaměníka podběhl Kolomazník a míč netrefil hlavou přesně. Ve 4. minutě Slaměník sám před brankářem hostí minul bránu. V 10. minutě akce Jurečky s Kolomazníkem skončila tečovanou střelou, těsně vedle branky soupeře. V 25. minutě dobře vystřelil Skácel, ale jeho střela byla opět tečovaná a skončila rohem. V 41. minutě opět Slaměník svým centrem nachází před brankou hlavu Jančoviče, ale ten ve vyložené šanci poslal míč těsně nad břevno. V 42. minutě Slaměník volí prudkou přihrávku po zemi, ale Zach, Jurečka i Kolomazník na míč nedosáhli.
Druhý poločas začal výbornou akcí Šidla s Liškou, kterou zakončil Slaměník konečně gólem 1:0. V 63. minutě obešel Slaměník na pravé straně posledního obránce hostí a dostal se až před brankáře, kterého se mu ve skluzu podařilo prostřelit. Jeho střelu však dobíhající obránci zachytili ještě před brankovou čárou. V 72. minutě po přiťuknutí míče Hoferkem, Smékal neproměnil vyloženou šanci, kdy byla střela opět tečovaná a skončila rohem. V 88. minutě poslal střídající Pavlištík Slaměníka do další šance tutovky, ale ten nedokázal brankáře hostí překonat.
Hosté byli po celou dobu zápasu velice aktivní, ale do žádné vyložené šance se nedostali. Jejich akce skončili nepřesnou střelou nebo přihrávkou nebo se našim hráčům podařilo jejich dobře se rozvíjející akci přerušit.
Hodnocení: Diváci viděli velice pohledný a kvalitní fotbal se šťastným koncem pro náš tým. Opět jsme si vypracovali velké množství  "tutovek", ale to jejich proměňování nás všechny stojí mnoho psychických sil. Dnes bych chtěl pochválit všechny hráče mužstva, protože odvedli velice dobrý výkon. Nejvíce však vyčníval Slaměník, kterému se utkání velmi povedlo a byl nejlepším hráčem na hřišti.
K dobrému zápasu přispeli i rozhodčí, kteří odvedli dobrou práci. Zápas se i přes velký počet soubojů odehrál v podstatě až do konce bez žlutých karet." Josef Stokláska, trenér

Sestava: Stavař, Skácel, Smékal, Jančovič, Zouhar, Slaměník, Liška, Šidlo, Zach, Jurečka, Kolomazník. Náhradníci: Hoferek 58. minuta za Jurečku, Číhal, Ševčík, Pavlištík 78. minuta za Šidla, Málek 87. minuta za Kolomazníka.