8.9.2012 TJ Sokol Újezdec - TJ Sokol Pavlovice

"Utkání proti našemu tradičně velmi těžkému soupeři začalo slibnou standardní situací ve 2.minutě. Slaměník však dbal rad trenéra před zápasem, aby konečně z přímáku netrefil zeď - překopl zeď i bránu o 5 metrů. V 9. minutě na centr Slaměníka nedosáhl Liška. V 19. minutě Kolomazníkova střela skončila těsně vedle tyče. Nutno podotknout, že do 20. minuty, jsme se nedokázali vyrovnat s aktivitou soupeře a naše akce na půli soupeře byli velice upracované a spíše náhodné. Do zápasu nás dostala až 25. minuta, kdy závar před brankou soupeře ukončila střela Smékala ze 14 metrů. Míč se po jeho střele odrazil od břevna do země zpět do břevna a pak do sítě. Pěkná branka 1:0. V 29. minutě Slaměník vybojoval na půli míč, uvolnil Zbožínka, který našel centrem na penaltě Kolomazníka, který nezaváhal a střelou k tyči zvýšil na 2:0. V 35. minutě rozehrál pěknou akci Smékal se Slaměníkem, na jejímž konci byl Václavíček, který zvýšil na 3:0. V závěru poločasu měli hosté také vyloženou šanci, ale hráč hostů nedokázal v jasné šanci trefit míč.
Druhá půle se podobala uvodním 20. minutám prvního poločasu. Náš soupeř měl mnohem častěji míč na svých kopačkách než naši hráči. Naši branku však vážněji ohrozil asi jen dvakrát. Akce hostů převážně končili na hranici velkého vápna nebo špatnou přihrávkou. Byl to velký boj. V 76. minutě se nám povedla další pěkná akce, kdy na jejím konci byl po přihrávce Zacha Slaměník, který zvýšil na konečných 4:0.
Hodnocení: Do utkání jsme nevstoupili dobře. Na našich hráčích bylo vidět, že nejsou úplně ve své kůži. V prvním poločase jsme z minima vytěžili maximum a po ojedinělých šancích jsme dali tři branky. V podstatě jsme dobře odehráli 25 minut prvního poločasu. Prvních 20 minut a celý druhý poločas byl soupeř o něco lepší než naši hráči, ale žádnou ze svých akcí nedotáhl až do konce." Josef Stokláska, trenér
Sestava: Ševčík, Skácel, Smékal, Jančovič, Zouhar, Slaměník, Zbožínek, Liška, Zach, Václavíček, Kolomazník.
Náhradníci: Jurečka (81. minuta místo Zacha), Číhal, Pořízek (75.minuta místo Kolomazníka), Hoferek (57.minuta místo Zbožínka), Šidlo, Jiříček.