22.9.2012 TJ Sokol Újezdec - FC Želatovice "B"

"Hned ve 2. minutě měl po autu Slaměníka šanci Šidlo, ale jeho střelu hostující obránci zablokovali. V 18. minutě skončila standardní situace Slaměníka v síti nad brankou soupeře.  Ihned z protiútoku soupeř potrestal chybu našich bránicích hráčů a střelou z 20 metrů překonal Ševčíka 0:1. V 33. minutě po vhazování Jiříčka hlavičkoval Slaměník do brankáře hostí, který jen míč vyrazil. Z následujícího rohu Slaměníka Smékal hlavou vyrovnal 1:1. Do poločasu jsme měli ještě dvě nadějné akce, které jsme však nezakončili přesně.
Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi vlažně, jakobychom čekali, že si soupeř dá branku sám. Hra se odehrávala mezi vápny, ale do vážné střelecké pozice se nedostalo ani jedno mužstvo. V 75. minutě po ojedinělém rychlém protiútoku ve druhém poločase odcentroval Slaměník na nabíhajícího Pořízka a ten zamířil hlavou přesně 2:1. Po vstřelené brance soupeř přeskupil své řady a snažil se k naší brance dostat dlouhými nákopy. Přes zvýšenou snahu se mu nedařilo přesně zakončit. Až v 86. minutě jsme mu vlastní taktickou chybou umožnili lehce skórovat. Aut u našeho vápna Zouhar nedohodil na své spoluhráče. K míči se dostal hráč hostů, který sám postupoval k naší brance a i s trochou štěstí přehodil Ševčíka 2:2.
Hodnocení: V prvním poločase jsme přesto, že jsme inkasovali jako první, měli snahu vstřelit gól a dostávali jsme soupeře mnohdy pod tlak. Několik slibných šancí skončilo na brankáři hostí, který stál vždy na správném místě. Druhý poločas byl z naší strany špatný. Branku jsme vstřelili z ojedinělého protiútoku. Vlastními chybami jsme soupeři snadno vraceli míč.  Zápas asi skončil spravedlivou remízou i když jsme i přes nepovedený výkon ve druhém poločase byli k vítězství blíž." Josef Stokláska, trenér
Sestava:
Ševčík, Skácel, Smékal, Jančovič, Jiříček, Slaměník, Liška, Zbožínek, Zach, Šidlo, Kolomazník.
Náhradníci: Václavíček (55. minuta místo Kolomazníka), Jurečka, Zouhar (66. minuta místo Šidla), Pořízek (70. minuta místo Skácela), Hoferek, Stavař.