29.9.2012 TJ Sokol Újezdec - SK Bochoř

"Hned v první minutě jsme po centru Slaměníka kopali roh. Z rohu v dobré pozici mířil Václavíček nad bránu soupeře. V 17. minutě se Jiříček zapomněl na velkém vápně a jeho hráč pohodlně nikým nehlídán vstítil první branku utkání 0:1. Ihned z protiútoku ve vyložené šanci Kolomazník netrefil míč. Brankář soupeře založil svým výkopem rychlý protiútok, kdy Jiříček s Jančovič pravděpodobně přemýšleli, kde se stala chyba při první gólu a nechali útočníka hostí běžet samotného na Stavaře. Ten včasným vyběhnutím hráče hostí vychytal. Ve 20. minutě střelu Václavíčka vyrazil brankář hostí na roh. Po zahrání rohu běžel hráč soupeře opět sám na Stavaře, ale svou šanci neproměnil. V 32. minutě Václavíčkův centr hlavičkoval Kolomazník nad bránu. V 41. minutě dlouhý aut Jiříčka přizvedl hráč hostí na zadní tyč, kde stál Zach, který hlavou vyrovnal 1:1.
Druhý poločas začal tutovkou Kolomazníka ve 48. minutě, ale bohužel bez potřebného zakončení. V 57. minutě napodobil Kolomazníka Jančovič, jehož střelu na brankové čáře zastavil bránící hráč. V 61. minutě hlavou po rohu skóroval Smékal 2:1.
V 77. minutě kopali hosté téměř z půlky hřiště trestný kop, na který vyběhl Stavař, ale míč po jeho teči skončil v bráně 2:2. V posledních minutách jsme se snažili utkání ještě otočit, ale chyba Zbožínka v 85. minutě nás poslala dokolen 2:3.
Hodnocení: Jednalo se o jeden z nejhorších výkonů našeho mužstva. Někteří hráči si asi ještě dnes neuvědomili, že odehráli mistrovské utkání. Zápas odchodili bez nasazení a snahy vyhrát. Soupeř potrestal naše chyby a zaslouženě vyhrál. Nás můžou i přes nepřesvědčivý výkon, mrzet promarněné šance, kterých jsme opět měli několik. Zápas rozhodli hrubé chyby našich hráčů. Vítězství jsme soupeři darovali." Josef Stokláska, trenér
Sestava: Stavař, Jiříček, Smékal, Jančovič, Zouhar, Slaměník, Zbožínek, Liška, Zach, Václavíček, Kolomazník.
Náhradníci: Šidlo (55. minuta za kolomazníka, Jurečka (86. minuta Zouhara), Číhal, Pořízek ( 75. minuta za Jiříčka, Ševčík.