6.10.2012 FK Býškovice Horní Újezd B - TJ Sokol Újezdec

"Hned v 8. minutě naskočil Jančovič na roh Zacha a hlavou překonal brankáře domácích 0:1. 11. minutě střelu Slaměníka brankář s námahou vyrazil a z následujícího rohu Smékal ve vyložené šanci hlavou minul branku. V 15. minutě běžel sám na brankáře Jiříček, ale velice špatně zakončil. Snaha o přehození brankáře skončila v rukou domácícho brankáře. V 26. minutě si nákop z půli hřiště srazil do vlastní brány Ševčík 1:1.
V 30. minutě dobře vystřelil Václavíček, ale brankář jeho střelu vyrazil.
V 52. minutě zahrával standardní situaci z 20 metrů Václavíček, ale jeho střela trefila jen síť z boční strany. V 70. minutě šel sám na brankáře Jiříček, ale se svou tutovkou naložil stejně, jako v první půli. Ve zbývajícím čase jsme se marně snažili překonat obranu domácích. Kopali jsme několik rohů, ale ty skončili převážně nepřesným zakončením. Při jednom z našich rohů se opět jako v minulých zápasech řítil domácí hráč sám na brankáře. Únik byl zastaven až před hranicí velkého vápna. V 85. minutě domácí zahrávali volný přímý kop od postranní čáry ve vzdálenosti 35 metrů od brány. Centr nebo střela domácího hráče skončila za velkého překvapení všech účastníků zápasu v pravém horním rohu branky 2:1.
Hodnocení: V průběhu prvního poločasu jsme byli jasně lepším týmem. Po vstřeleném gólu hned v úvodu zápasu jsme měli vše ve vlastních rukou. Jen díky vlastní lehkovážnosti při zakončení jsme nevedli vyšším rozdílem. Poté jsme si dali vlastní gól a od této doby jsme se začali trápit. Vše bylo završeno opět neproměněnou tutovkou a další hrubkou brankáře v závěru utkání." Josef Stokláska, trenér

Sestava:
Ševčík, Slaměník, Smékal, Jančovič, Zouhar, Zbožínek, Liška, Václavíček, Zach, Šidlo, Jiříček.
Náhradníci: Číhal, Pořízek (72. minuta za Zbožínka), Hoferek (78. minuta za Jiříčka), Kolomazník (72. minuta za Šidla).