21.10.2012 Spartak VTJ Lipník n.Bečvou B - TJ Sokol Újezdec

"Od prvních minut bylo znát, které družstvo hraje doma. V 6. minutě střela domácích šla těsně vedle tyče Stavaře. V 7. minutě jsme mohli odpovědět, ale Václavíček špatně vyhodnotil situaci a místo střely na bránu se snažil nahrát Zachovi. V 8. minutě střelu Zacha zneškodnil brankář domácích. Po zaváhání domácích jsme vhazovali od rohového praporku, ale Liška nabídnutou šanci nevyužil a míč poslal vedle tyče domácí branky. Ve 14. minutě centr Slaměníka minul Kolomazník a následná střela Lišky skončila těsně vedle tyče. V 25. minutě vyhořel uprostřed hřiště Liška a následná střela domácích s přispěním Stavaře skončila na tyči. Centr Slaměníka v 34. minutě Kolomazník poslal hlavou těsně mimo tyč soupeřovi brány. V 37. minutě šance domácích skončila těsně vedle naší branky.
Do druhého poločasu lépe vstoupili domácí, Hned po našem výkopu vyrobil hrubku Smékal, ale domácí neproměnili. V 49. minutě po rohu domácích skončil míč na tyči naší branky. V 51. minutě prodloužil Václavíček míč na Kolomazníka, ale brankář domácích v gólové šanci míč vyrazil. V 53. minutě další šance Václavíčka, kterou brankář domácích vyrazil a následná dorážka šla mimo branku. V 58. minutě jsme těsně za půli vhazovali takovým způsobem, že soupeř jednoduše získal míč a kolmicí mezi naše statické obránce vyslal svého útočníka na bránu a ten nedal Stavařovi šanci 1:0. V 62. minutě domácí využili další hrubky naší obrany, kdy Smékal nechal útočícího hráče od brankové čáry nahrát míč před naši bránu a Jančovič se Stavařem byli před bránou zbyteční 2:0.
Po vstřelení druhé branky jsme se marně pokoušeli o překonání brankáře domácích. Několik náznaků jsme měli, ale nic nevedlo k dosažení branky.
Hodnocení: V prvním poločase jsme byli rovnoceným soupeřem domácích a o vítězství mohla rozhodnout první vstřelená branka. Našim hráčům se to však nepodařilo. V druhém poločase jsme opět mohli vsítit vedoucí branku, ale po naší hrubce se domácí dostali do vedení. Po vstřelení druhé branky se zápas v podstatě dohrával z povinnosti. Naši hráči nebyli schopni vstřelit gól a domácí již nikam nepospíchali. Někteří hráči našeho mužstva odehráli velmi nepovedené utkání a snad příště bude jejich výkon o třídu lepší." Josef Stokláska, trenér
Sestava: Stavař, Skácel, Jančovič, Smékal, Jiříček, Slaměník, Zbožínek, Liška, Zach, Václavíček, Kolomazník.
Náhradníci: Hoferek (70. minuta za Václavíčka), Pořízek (61. minuta za Zacha), Zouhar (79. minuta za Jiříčka).

21.10.2012 Spartak VTJ Lipník n.Bečvou B - TJ Sokol Újezdec 	21.10.2012 Spartak VTJ Lipník n.Bečvou B - TJ Sokol Újezdec