27.10.2012 TJ Sokol Újezdec - Slavoj Kojetín B

"Hned úvod zápasu naznačil, kdo bude pánem na hřišti.  Ve 3. minutě šanci Šidla brankář vyrazil. V 11. minutě po rohovém kopu skončila střela Jančoviče na těle bránícího obránce. V 13. minutě standardní situace Slaměníka skončila na hlavě Smékala 1:0. V 19. minutě nádherná akce Šidla se Zachem skončila centrem před bránu, kde zbožínek nezaváhal 2:0. V 27. minutě na roh Slaměníka vyskočil nejvýše Smékal a nedal brankáři hostí šanci 3:0. V 31 . minutě po hrubé chybě Stavaře hosté pohodlně z rohu snížili 3:1. V 32. minutě zopakoval Šidlo ze Zachem pěknou akci, na jejímž konci byl Jiříček, ale nádherně připravený míč poslal hlavou nad bránu. V 36. minutě se Zach výbornou individuální akcí dostal před brankáře hostí, ale ten jeho vyloženou šanci zneškodnil. V 37. minutě využil Jiříček po roční pauze nabídnutou šanci a podařilo se mu konečně prolomit smůlu a pohotovou střelou zvýšil na 4:1. V 42. minutě se opět připomenul Jiříček, který po výkopu Stavaře využil zaváhání hostující obrany a zvýšil na 5:1.
Celý druhý polačas byl ovlivněn jak počasím, tak i vývojem utkání. Naši hráči v podstatě soupeře k ničemu nepustili a my jsem své šance nedotáhli do konce. O vstřelení gólu přímo volala akce Zbožínka z 58. a 69. minuty, kdy se brankáře mohl zeptat, kam to má dát a akce Václavíčka v 64. minutě, kdy sám před brankářem hledal Smékala, který na jeho přihrávku nedosáhl. V druhém poločase soupeř vůbec neexistoval a neměl žádnou nebezpečnou akci, která by vedla ke vstřelenému gólu.
Hodnocení: První poločas rozhodl o výsledku utkání. Naši hráči byli jednoznačně lepší a pokud by využili všechny vypracované šance, skončil by poločas daleko vyšším rozdílem. Hosté naše hráče překvapili jen velice surovou hrou. Jen díky přístupu hlavního rozhodčího skončilo utkání ve stejném počtu hráčů v jakém začalo." Josef Stokláska, trenér

Sestava: Stavař, Slaměník, Smékal, Jančovič, Zouhar, Zbožínek, Liška, Václavíček, Zach, Jiříček, Šidlo.
Náhradníci: Hoferek, Pořízek (78. minuta  místo Václavíčka), Kolomazník (51. minuta místo Jiříčka), Skácel, Číhal (82. minuta místo Slaměníka), Ševčík.