21.4.2013 TJ Sokol Pavlovice - TJ Sokol Újezdec

"Hned v 1. minutě Slaměníkův pas našel volného Pořízka, který ve vyložené šanci nezvolil ideální řešení. Přehození brankáře skončilo nad brankou. V 6. minutě rozhodčí pískal faul na Zouhara těsně před pokutovým územím, ale k údivu všech ukázal kop proti našemu družstvu. K trestnému kopu se postavil domácí Kuba, který při prvním rozehrání poslal míč snad 5m nad, ale rozhodčí si všimnul vyběhnutí Šidla ze zdi, potrestal je žlutou kartou a nechal rozehrát ještě jednou. Nyní byla nastřelena jen zeď. Do 18. minuty jsme hráli dobrý fotbal. Poté jsme však vyrobily hrubku u půlící čáry, kdy domácí se rychlou přihrávkou přes svou levou stranu dostali do velkého vápna. Poté jsme nechali domácího hráče hned třikrát vystřelit, kdy jednu střelu jsme zablokovali, druhá skončila na tyči a třetí bohužel v naší síti 1:0. Od této chvíle až do konce poločasu si domácí vytvořili převahu, bez větší šance.
Do druhého poločasu nastoupilo jiné mužstvo. Naši hráči začali daleko víc běhat a zvýšili důraz. V 53. minutě měl první vyloženou šanci Kolomazník, ale jeho střela po teči brankáře skončila rohem. V 65. minutě se opět Kolomazník dostal sám před brankáře, ale nastřelil jen brankáře, který jeho střelu chytil. V 82. minutě jsme udělali v době, kdy jsme se snažili vyrovnat chybu před vápnem, kterou soupeř potrestal 2:0. V závěru utkání se nám podařila pěkná akce, kterou Hoferek zakončil střelou podél brankáře 2:1. Vzápětí rozhodčí utkání ukončil.

Hodnocení: Do zápasu jsme vstoupili i bez tří hráčů základní sestavy dobře a hned v úvodu měl vyloženou šanci Pořízek. Do inkasované branky bylo utkání vyrovnané. Poté až do konce poločasu měli domácí mírně navrch i když vážně naši branku neohrozili. My jsme v úvodu druhé půle neproměnili dvě loženky, které domácí v závěru potrestali po naší chybě a v podstatě rozhodli zápas. My jsme už jen upravili konečné scóre. Domnívám se, že nevyhrál lepší tým, ale šťasnejší." Josef Stokláska, trenér

Sestava: Stavař, Skácel, Jančovič, Zouhar, Slaměník, Pořízek, Liška, Smékal, Zach, Šidlo, Kolomazník.
Náhradníci: Jurečka (64. za Šidla),  Hoferek (72. za  Kolomazníka), Číhal (80. za Pořízka), Ševčík.