4.5.2013 FC Želatovice B - TJ Sokol Újezdec

"První minuty jsou ve znamení nepřesností. Naše hra stojí většinu času na rozehrávce Smékala, který nachází převážně Slaměníka. V 6. minutě Smékal vystřelil, ale střela byla zblokovaná na roh. V 27. minutě hrál Zbožínek důrazně na hranici vápna, ale jeho následná střela letěla vysoko nad. V 30. minutě po centru na Lišku hlavičkoval Smékal a po něm Zbožínek, ale pouze vedle pravé tyče. Do této doby bylo na hřišti jen jedno mužstvo. Želatovice jsou zatím naprosto bezzubí. V 37. minutě byl Pořízek po pěkné akci Zacha sám na penaltě, ale svou váhavostí nestačil ani vystřelit. V 39. minutě se po nedůrazu Pořízka na půli hřiště dostal útočník domácích do úniku a celá naše obrana jej nechala snadno zakončit 1:0. V 40. minutě opět výborný Zach našel v pokutovém území Kolomazníka, ale ten trefil jen tyč.
V 51. minutě rozehrál Zach pěknou akci, na jejímž konci byl po přihrávce Kolomazníka Zbožínek a ten se u pravé tyče nemýlil 1:1. Hned v 54. minutě Pořízek z hranice pokutového území vystřelil a trefil ruku domácícho hráče. Rozhodčí neváhal a odpískal pokutový kop, který následně Slaměník proměnil 1:2. Až do 80. minuty jsme si hlídali výsledek, ale poté jsme v 81. minutě při rohovém kopu domácích udělali hrubou chybu a domácí vyrovnali. V 83. minutě jsme měli ještě jednu šanci ke změně stavu, ale centr Slaměníka ukopl domácí hráč Václavíčkovi a Zbožínek u pravé tyče na jeho nepovedený odkop nedosáhl.
Tak toto utkání viděla lavička náhradníku, zejména zapisující Martin Jurečka.
Hodnocení: Po většinu utkání jsme byli jasně lepším týmem, ale opět jsme se nevyvarovali chyb, které soupeř využil. Utkání nebylo bohaté na velké šance, ale vítězství by našim hráčům slušelo mnohem víc." Josef Stokláska, trenér

Sestava: Stavař, Slaměník, Jančovič, Smékal, Skácel, Zbožínek, Václavíček, Liška, Zach, Pořízek, Kolomazník.
Náhradníci: Jurečka, Číhal, Hoferek (79. minuta za Kolomazníka), Šidlo (59. minuta za Pořízka), Zouhar, Ševčík.