18.5.2013 TJ Sokol Újezdec - FK Býškovice Horní Újezd B

V úvodu zápasu nevyrovnaná hra na obou stranách.
9. minuta - šance hostů po minele Skácela, hostující hráč sám před gólmanem, Ševčík chytá.
10. minuta - centr Zacha do vápna Smékal ve skluzu netrefuje.
12. minuta - Šidlo sám před brankářem, ale vyložená šance končí jen rohem, následuje série rohů.
16. minuta - střela hostů z 30 metrů - Ševčík s námahou vyráží.
26. minuta - roh hostů domácí obrana jen velmi těžce odvrací.
28. minuta - po nedůrazu ve středu hřiště střela hostů.
29. minuta - šance Zbožínka, který ještě přihrává Smékalovi, ale ten po mírné teči obránce přestřeluje bránu.
34. minuta - míč do vápna, který naše obrana podbíhá, útočník hostí trefuje břevno.
36. minuta - Smékal po dobré kolmici Zacha netrefuje bránu.
38. minuta - závar před bránou hostů, Zach přihrává Šidlovi, který trefuje jen obránce, opět velká šance.
39. minuta - Šidlo vybojoval míč, přihrává Zbožínkovi, který levou nohou netrefuje bránu.
45. minuta - chyby stopera hostů, kterou Smékal nestihl potrestat, střela těsně před brankářem skončila v jeho náruči.
46. minuta - kolmice Zbožínka na Zacha, skončila slabou střelou v rukou brankáře.
47. minuta - Pořízek běží sám na brankáře, ale nesmyslně nahrává na nikoho.
54. minuta - naši stopeři zařvou mám - míč měl hostující útočník, který však trefuje síť nad brankou.
61. minuta - centr Václavíčka ideálně zpracuje Šidlo pro Zacha, který těsně netrefuje branku.
65. minuta - nákop hostů na bránu Ševčík vyráží jen před sebe, následnou střelu zablokuje obrana.
67. minuta - Zbožínek na malém vápně sám před brankářem, ale netrefuje bránu.
69. minuta - po chybě hostů v obraně Šidlo vystřihl nůžky a lobuje brankáře 1:0.
75. minuta - standardní situace hostí od lavičky domácích (45m) končí v naší bráně 1:1.
77. minuta - obrovská šance Kolomazníka, který hlavou přehazuje brankáře, míč podle rozhodčích na brankové čáře vykopává obránce na nohu Smékala, který z malého vápna trefuje brankáře. (podle hráče hostí byl míč již za brankovou čarou).
83. minuta - gól hostů - postavení mimo hru.
84. minuta - střela Zbožínka končí v rukou brankáře.

Druhý poločas přinesl zlepšení herního projevu na obou stranách. Domácí dokázali jako první vstřelit branku, ale hosty nechal pohodlně vyrovnat Ševčík, který za svá záda pustil centr z půle hřiště. Tato chyba nás stála těžce vybojované body se soupeřem, který sem nepřijel jen bránit. Předvedl nasazení, které našim borcům, hlavně v prvním poločase, chybělo. Bod bolí nejvíce domácí hráče.
Tak toto utkání viděl Tomáš Jiříček.

Hodnocení: "Začátek utkání byl z naší strany velmi nepřesný. Opět jsme lehce ztráceli míče. Někteří hráči vůbec neplnili taktické pokyny a dělali si na  hřišti, co  chtěli. Ještě v prvním poločase jsme měli tři vyložené šance, které Šidlo se Smékalem  nedokázali využít. Zvýšeným úsilím se nám podařilo vstřelit branku, ale neproměním dalších vyložených šancí, jsme po chybě inkasovali.  Ztráta dalších bodů byla naprosto zbytečná." Josef Stokláska, trenér

Sestava: Ševčík, Slaměník, Jančovič, Liška, Skácel, Pořízek, Zbožínek, Václavíček, Zach, Šidlo, Smékal.
Náhradníci: Kolomazník (18. minuta za Slaměníka), Číhal (73. minuta za Šidla), Jurečka (84. minuta za Pořízka), Hoferek, Zouhar.