15.6.2013 TJ Sokol Újezdec - TJ Sokol Domaželice

Komentované utkání v podání sportovního zpravodaje Tomáše Jiříčka:

1. minuta první akci domácích likviduje obrana hostí
2. minuta roh domácích, obrana odvrací a následný centr Zbožínka na hlavu Šidla míří těsně vedle
6. minuta další šance domácích zatím nevyužita
7. minuta trestný kop hostů končí vysoko nad bránou
8. minuta střela Kolomazníka končí na hlavě Pořízka, který otevírá skóre zápasu 1:0
9. minuta Václavíčkova střela přeletěla vše co mohla, za 50Kč
12. minuta aut Václavíčka zakončuje Václavíček, bohužel nad
14. minuta velkou šanci zakončuje Pořízek do branaře, nutno podotknout, že hostující branař skvěle vyběhl a zmenšil úhel
17. minuta na Václavíčkův trestný kop skáče Smékal, golman kryje
18. minuta výborný zákrok Stavaře
22. minuta roh Zbožínka zakončený Václavíčkem nad
23. minuta nedůraz v naší obraně a srovnáno 1:1
29. minuta Stavař likviduje šanci hostí
33. minuta zranění Václavíčka, pokračuje v bolestech ve hře
34. minuta chyba Šidla s Číhalem na půli hřiště vyslala do brejku hostující Domaželice. Nadějnou situaci sami na stopera Lišku naštěstí řešili špatně.
36. minuta trestný kop hostí z velkého úhlu končí díky skákajícímu hráči ve zdi v bráně, 1:2
40. minuta střídání Václavíčka za Hoferka

Hodnocení prvního poločasu:
Prvotní tlak našich borců vedl zaslouženě ke vstřelení gólu. Po 20. minutách hry jsme přepustili aktivitu soupeři a díky nedůrazu v obraně inkasovali. Zápal, který v úvodu těšil divácké oko se postupně vytratil a stav se postupně obrátil v náš neprospěch.

46. minuta žlutá karta Hoferek a zároveň střídání domácích, odchází zraněný Číhal, nastupuje Jančovič
50. minuta nevýrazná hra na obou stranách
59. minuta hra ztratila kouzlo
62. minuta roh domácích po šanci Zacha, domácí zvýšili tlak
65. minuta Skácel chybuje na šestnáctce, hosté nevyužívají
67. minuta trestný kop domácích končí ve zdi, protiútok hostí offsidem
72. minuta střídání domácích Zbožínek za Zouhara
73. minuta střela Lišky nad bránu
77. minuta akce Šidla po pravé straně, centr na Zouhara, pokus lobem končí v rukou branaře
84. minuta krásná střela Hoferka těsně nad
85. minuta kolem nedůrazného Skácela se obtočil útočník hostí a zvýšil na 1:3
90. minuta konec

Hodnocení trenéra: "V utkání s Domaželicemi se nám ukázala celá sezona. Náš tlak jsme využili pouze jednou vstřelenou brankou. Po našich chybách se soupeř dostal lehce do vedení. Následná snaha ke vstřelení branky byla neúspěšná a poté opět po chybě inkasujeme. Velkým problémem našeho mužstva je proměňování šancí. Na vstřelení branky se hodně nadřeme a poté po hrubé chybě lehce inkasujeme a psychika hráčů jde prudce dolů." Josef Stokláska