22.9.2013 TJ Sokol Domaželice - TJ Sokol Újezdec 1 : 3, pol. 1 : 2

"Hrači správně pochopili, že je důležité uskákat dlouhé nákopy soupeře, což se ukázalo pro vývoj utkání klíčové. V zápase, který byl od začátku v naší režii jsme dostali v 13. minutě branku po hrubé chybě. Vyrovnat se podařilo v 31. minutě po dorážce Zacha a ještě do konce poločasu hlavičkou Smékala zvýšit na 1:2.
Na konečných 1:3 upravil stav z penalty střídající Šidlo. Vzhledem k množství šancí mělo být rozhodnuto již v prvním poločase. I když má herní projev stále své mouchy, zejména nás trápí zbytečná zbrklá rozehrávka, je nutné hráčům za předvedený výkon poděkovat." Jan Diviš, trenér

Sestava: Bořuta, Slaměník, Kovář, Smékal, Koukal, Dočkalík, Jančovič, Pořízek (67 min. Šidlo), Liška, Zach, Kolomazník