6.10.2013 TJ Sokol Újezdec - TJ Sokol Pavlovice

"Proti mužstvu, které má jeden bod a deset hráčů na hřišti začalo utkání podle předpokladů. V klidu jsme ve třetí minutě vstřelili branku, ale pak jsme předháněli v nepřesnostech a zahazování příležitostí. Hráči nepřišli na to, že si soupeř nevstřelí branku sám. Proto bylo v poločase potřeba zamýchat se sestavou. Koho to potkalo, nedá se nic dělat, něco se udělat muselo. Nemá cenu urážet se. Soupěř nám mohl dát za poločas dvě branky.

V druhém poločase se zlepšil pohyb a ze spousty šancí jsme vstřelili další dvě branky. Bohužel jsme se opět nevyvarovali chyb a nulu na kontě musel vyčarovat výborný Bořuta." Jan Diviš, trenér

Branky:

3. minuta Zach

45. minuta Smékal

56. minuta Pořízek

62. minuta Václavíček

Střídání:

45. minuta Šidlo za Lišku

45. minuta Pořizek za Jančoviče

74. minuta Řezníček za Václavíčka

76. minuta Číhal za Zacha

Sestava: