12.10.2013 KMK Zubr Přerov - TJ Sokol Újezdec KMK Zubr Přerov - TJ Sokol Újezdec

"Utkání s mnoha zahozenými šancemi se hrálo ve vysokém tempu nahoru a dolu. Ve třetí minutě jsme se po pěkné akci ujali vedení a následně zaholili několik šancí. Po naší hrubé chybě v 6. minutě soupeř vyrovnal a začal mít navrch. Své příležitosti i pokutový kop zahazují , přesto jdou do vedení. Ve hře do zadu začal "den otevřených dveří," kupíme chybu na chybu.
Druhý poločas přebíráme iniciativu a srovnáváme stav na 2:2, dále si vypracováváme šance, které opět neproměňujeme. To se nás bohužel drží celý podzim." Jan Diviš, trenér

Sestava:

Bořuta, Slaměník, Kovář, Smékal, Koukal, Šidlo, Václavíček, Prachniar, Zach, Jančovič, Kolomazník

Liška, Pořízek, Číhal, Dočkalík, Hoferek

KMK Zubr Přerov - TJ Sokol Újezdec