Zimní příprava a vánoční svátky

Vážení přátelé,

první trénink mužů roku 2014 bude v pátek 10.1. na 17:00. Následovat budou další v termínech neděle 12.1 na 10:00 a úterý 14.1. na 17:00. Je možné, že některý z nedělních tréninků nebude klasicky v areálů TJ Sokol Újezdec, ale na některém z umělých povrchů okresu Přerov. O případných změnách vás budeme včas informovat.
Dobrou zprávou je, že budeme v rámci přípravy s největší pravděpodobností opět hrát oblíbený zimní turnaj v Lipníku nad Bečvou. Také prosím počítejte se soustředěním podobně jako tomu bylo v minulé sezóně. Předběžný termín je 12.-15.2.2014, s tím že bychom na místo odjížděli ve středu po práci a v sobotu měli zápas v Lipníku.
Hráčům a rodinám, výboru, členům TJ Sokol Újezdec a všem fanouškům přejeme příjemné prožití svátků vánočních, ničím nerušený, klidný Štědrý večer a vše nejlepšího do nového roku.

Jan Diviš, David Kropáč