22.3.2014 TJ Sokol Újezdec - VTJ Lipník nad Bečvou B

Viděli jsme zápas dvou rozdílných poločasů. V první půli jsme se nechali zatlačit, bylo to bez nápadu a pohybu. Soupeř byl kombinačně lepší a logickým vyústěním byla obdržená branka ve 40. minutě. Následovalo probuzení, snad i vystřízlivění a rychlá odpověď z ojedinělé šance. Pořízek se v malém vápnu nemýlil a po pěkném centru srovnal na 1:1.
Druhá půle byla zcela jiná, zlepšili jsme pohyb a začali si vytvářet šance. V 69. minutě se na hranici velkého vápna nejlépe zorientoval Fikr a umístěnou střelou zvýšil skóre na 2:1. 74. minuta znamenala vyrovnání z pokutového kopu 2:2. Vítězství strhl na naši stranu v 86. minutě Prachniar 3:2. Velkou škodou je, že se nepodařilo proměnit více šancí, zápas mohl být rozhodnutý daleko dříve.
Nutno podotknout, že naši hráči udělali velkou radost nejen fanouškům, ale hlavně i trenérovi, který nebude muset provádět inspekci kanalizační sítě města Lipníka.