29.3.2014 TJ Sokol Újezdec - FC Želatovice B

"Prvních 20. minut bylo ve znamení špatného pohybu a nepřesných přihrávek. Soupeřova záloha nás přehrávala, nastřelili břevno a mohli sme prohrávat 2:0. Následně jsme zlepšili pohyb, zpřesnili přihrávku a začali se rodit pěkné akce. Jednu využil Prachniar a vsítil překrásnou střelou branku. Dále jsme si vytvářeli dobré příležitosti a tutovky, které měli Fikr a Kolomazník. První to uspěchal a druhý prováhal.

Snažili jsme se útoky vést střídavě po obou stranách a to dělalo soupeři potíže. Jenom škoda neproměněných příležitostí, do poločasu mohlo být rozhodnuto.
Druhý poločas se hra přelévala z jedné strany na druhou, v té době soupeř naší branku vážně neohrozil. Nám se nepodařilo dát pojišťovací branku i přes velké šance Zacha a Kolomazníka a krasné střely Fikra z trestného kopu. Až v 80. minutě po rohovém kopu, se míč propadl před brankáře, kde se objevil Smékal a doklepl míč do branky.
Musíme si dávat pozor na začátky utkání, dlouho se zahříváme." Jan Diviš, trenér

Sestava: Bořuta, Koukal, Kovář, Jančovič, Zouhar, Pořízek, Dočkalík, Prachniar, Zach, Fikr, Kolomazník
Střídání: 61. Smékal - Dočkalík, 85. Jurečka - Fikr, 85. Jiříček - Pořízek, 87. Řezníček - Zach