3.5.2014 TJ Sokol Újezdec - TJ Sokol Domaželice

"Zápas s 3. mužstvem v tabulce Domaželicemi byl od začátku trochu jiný. Jak jsem několikrát v průběhu komentování zápasu řekla "domácí byli hosté a hosté byli domácí". Bylo to z důvodu hodů v Újezdci. Došlo k výměně hřiště, tím pádem my jsme na našem hřišti byli hosté. Dalším výrazným prvkem bylo velmi studené počasí. Do 2. května jsme si užívali téměř letní počasí, od soboty 3. května přišly teploty připomínající leden. I přesto přišlo spoustu fanoušků jak z Domaželic, tak z Újezdce.

Družstva nastoupila a my jsme čekali, že dostaneme "nářez" jako s Čekyní. Realita však byla jiná. Nastoupili dva rovnocenné týmy, ba naopak, náš tým byl v mnohém lepší. Poprvé jsme zakončily v 11. minutě brankou Hoferka, 0 - 1, ve 28. minutě se pohotově trefil Jančovič a rázem bylo téměř zameteno, 0 - 2. Naši borci dostali chuť hrát a byla to hra, která se fanouškům líbí a kvůli které na hřiště chodí.
Na začátku druhého poločasu v 51 . minutě došlo ke střídání, Řezníčka vyměnil Zouhar, Hoferka Hluzín. V 68. minutě dal kontaktní gól hráč Domaželic, 1 - 2. Naše borce situace nezastavila a v 70. minutě se po pěkné akci spolehlivě trefil do prázdné branky Smékal, 1 – 3. Domaželice se samozřejmě pokoušeli zvrátit stav utkání ale naše "tutovka v brance" Tomáš Jiříček vychytal i nechytatelné. Předvedl naprosto profesionální výkon.
Opět můžu chválit a to dělám ráda. Byl to pěkný fotbalový zážitek, jen ta zima to kazila." Ivana Kleinová

K průběhu zápasu se nám vyjádřil dlouholetý hráč, rozhodčí, funkcionář a skalní fanoušek pan Jaroslav Králík:" Pro diváky to byl perfektní zápas. Tak jako hráli Domaželice se nehraje o postup. Prvních 15. minut nás tlačili, ale po góĺu se vše zlomilo. Michal Smékal sice nepromněnil 4 šance, ale první gól padl po jeho nádherné přihrávce na rozběhnutého Hoferka."

phoca thumb l dsc 5245phoca thumb l dsc 5250phoca thumb l dsc 5254phoca thumb l dsc 5269

Sestava: Jiříček, Koukal, Kovář, Jančovič, Slaměník, Dočkalík, Prachniar, Hoferek, Kolomazník, Řezníček, Smékal
Střídání: Zouhar, Kobliha, Jurečka, Hluzín