26.4.2014 TJ Sokol Újezdec - TJ Sokol Čekyně

Muži nastoupili minulý týden na domácím hřišti proti prvnímu mužstvu tabulky Čekyni. Po shlédnutí zápasu jsme museli uznat, že si první příčku zaslouží. Dva slepené góly ve 22. minutě (Pola) a ve 23. minutě (Pospíšilík) určily směr zápasu. Velký obdiv patří hlavnímu rozhodčímu Martinu Kouřílkovi. Nejen, že vytáhl své asistenty před zápasem se rozcvičit, ale jeho výkon byl velmi profesionální a bezchybný.

Komentář k zápasu nám poskytl vedoucí mužstva, Josef Stokláska:

"V posledním zápase byla naším soupeřem Čekyně, která hned od začátku utkání ukázala, že je právem na 1. místě tabulky. Až do 20. minuty jsme dokázali, i přes mírnou převahu soupeře, držet vyrovnaný stav a částečně hru. Poté na půlce soupeře došlo ke zbytečné ztrátě míče Jančovičem. Rychlý protiútok jsme nedokázali zastavit a střelu z hranice vápna podcenil i Bořuta. Po rozehrávce se ukázal Smékal, který tak dlouho váhal s rozehrávkou, až nastřelil protihráče a byla z toho další branka. Od této chvíle až do konce poločasu bylo na hřišti jen jedno mužstvo. Poločasový výsledek 0:5 byl hrozivý, ale plně odpovídající dění na hřišti.
zdroj: magazín zpravodaj