24.5.2014 TJ Sokol Újezdec – KMK Zubr Přerov 3:5, pol. 2:4

Sestava: Bořuta, Hluzín, Kovář, Dočkalík, Zouhar, Slaměník, Prachniar, Koukal, Hoferek, Jurečka, Smékal.
Střídání: Fikr, Špunda, Kobliha.

"Do utkání jsme vstoupili dobře a prvních deset minut jsme soupeři skoro nic nedovolili. Poté jsme se dopustili dvou chyb a bylo to hned 0:2. Z šoku jsme se rychle vzpamatovali a po gólech Dočkalíka se Slaměníkem jsme vyrovnali. Měli jsme další šance, ale žádnou z nich jsme nevyužili. Hosté do poločasu ještě dvakrát vystřelili a bylo to 2:4. V podstatě hosté v prvním poločase 4x vystřelili na bránu a vstřelili 4 branky.

V druhém poločase to byla hra na jednu branku, kdy hosté zalezli před vlastní šestnáctku a my jsme jejich obranu nedokázali překonat. I když hostům velmi rychle docházeli síly, přesto dokázali po naší chybě ještě jednou skórovat. Na jejich branku jsme dokázali odpovědět již jen jednou 3:5.

Na naše hřiště přijelo jedno z nejstarších družstev v soutěži, které má ve svém středu výborné fotbalisty. Přesto všechno jsme je měli v klidu přehrát. Bohužel naši hráči udělali mnoho chyb a své šance nevyužili. Soupeř skoro z každé střely na bránu dal branku. Na výsledku zápasu se také projevila další neúčast našich hráčů ze základní sestavy. Hráči by si měli už konečně uvědomit, co vlastně chtějí." vedoucí Josef Stokláska