23.8.2014 FKM Opatovice/Všechovice – TJ Sokol Újezdec 5 - 2, pol. 1 – 2

Hodnocení zápasu vedoucí mužstva Josef Stokláska:
Úvod zápasu odpovídal začátku zápasu. Neděle dopoledne našemu mužstvu vůbec nesvědčí. Začali jsme hrát až dlouho poté, co jsme v 11. minutě po chybě Leciána inkasovali branku. Po 30. minutě jsme zvýšili aktivitu, kterou jsme po střele Zbožínka a dorážce Fikra v 36. minutě využili ve vyrovnávací branku. Ve 43. minutě rychlý protiútok Fikra zakončil střelou na zadní tyč Prachniar 1:2.
Druhý poločas jsme začali velmi vlažně a soupeř po hrubé chybě Slaměníka ve 48. minutě vyrovnal. V 52. minutě, po špatné rozehrávce na půli soupeře a rychlém protiútoku, Špunda neuhlídal svého hráče a ten centr snadno proměnil ve vedoucí branku domácích 3:2. V 68. minutě využili domácí dalšího zmatku v naší obraně a dorážkou zvýšili na 4:2. Zmar našeho mužstva dovršila 85. minuta, kdy střela domácích od tyče se odrazila od Bořuty do naší brány 5:2.
Hodnocení: Domácí zápas vyhráli naprosto zaslouženě. Naši hráči zápas prohráli po vlastních hrubých chybách. Opatovice jsme přehráli jen v závěru prvního poločasu, zbývající část nás domácí převyšovali ve všech činnostech.

Soupiska: Bořuta, Slaměník, Kovář, Lecián, Zouhar, Špunda, Zbožínek, Prachniar, Koukal, Jurečka, Fikr.
Střídačka: Řezníček, Pala, Kobliha.