30.8.2014 TJ Sokol Újezdec – TJ Sokol Soběchleby 6-0, pol. 4–0

Sestava: Bořuta, Slaměník, Kovář, Lecián, Jančovič, Kolomazník, Prachniar, Zbožínek, Koukal, Jurečka, Fikr.
Náhradníci: Zouhar, Hluzín, Pala, Špunda, Řezníček.

Před utkáním panovala mírná obava, kterou však naši hráči hned v úvodu utkání dokázali odvrátit. Jejich výkon v prvních 20 minutách byl plný pohybu a kolmých přihrávek do volných prostorů, které končili centry do velkého vápna. Tyto Fikr s Jurečkou proměnili a v 10. minutě to bylo 3 : 0. Od 20. minuty se hra mírně vyrovnala, ale hosté v podstatě neměli gólovou šanci. Ve 35. minutě překvapila střela Prachniara z 30 metrů brankaře hostí 4 : 0. Před koncem poločasu jsme měli ještě několik příležitostí, ale ani Fikr sám před brankářem nedokázal trefit bránu.
V úvodu druhého poločasu se dvakrát prosadil Jurečka a zvýšil na 6 : 0. Na hřiště se mezitím dostali všichni náhradníci a zbytek zápasu se odehrál v podstatě mezi velkými vápny. Hosté si žádnou šanci nevytvořili a my jsme slibně se rozvíjející situace špatně vyřešili.
Hodnocení: Prvních 15 minut odehráli kluci ve výborném tempu, kdy si vytvářeli jednu šanci za druhou a hlavně je dokázali proměnit. Ve zbývající části utkání bylo důležité, že mohli nastoupit všichni hráči z lavičky na delší časový úsek.