7.9.2014 TJ Sokol Domaželice – TJ Sokol Újezdec 2-1, pol. 0–1

Sestava: Bořuta, Slaměník, Kovář, Lecián, Zouhar, Kolomazník, Prachniar, Jančovič, Koukal, Jurečka, Fikr.
Lavička: Hluzín, Řezníček, Kobliha, Pala.

I přes zaspaný začátek (kde se domácí hráč na levé straně útoku třikrát dostal přes špatné bránění do zakončení), jsme se dostali v průběhu druhé dvacetiminutovky do hry. Ve 40. minutě vystřelil Lecián z 35 metrů a jeho střela skončila na břevně domácí branky. Z následného rohu otevřel Jurečka po centru Prachniara skóre 0 : 1.
Druhý poločas se až do 60. minuty odehrával mezi šestnáctkami. Poté naše obrana špatně pohlídala rychlý protiútok soupeře a ten lehce vyrovnal 1 : 1. V 70. minutě další chyba v obraně 2 : 1. V závěru utkání se dostal do šance Kolomazník, ale tuto velice špatně vyhodnotil. Ještě jednou jsme měli velkou příležitost, ale to by Lecián musel zpracovat ve vyložené šanci míč.
Hodnocení: Utkání se moc nepovedlo nejzkušenějším hráčům. Hráči hráli velmi netakticky a vlastně domácím svou hrou v druhém poločase darovali vítězství. Pokud budeme chtít dosahovat lepších výsledků, budou muset hráči v mnoha směrech hodně přidat.