13.9.2014 TJ Sokol Újezdec – SK Sokol Lobodice 3-1, pol. 0–1

Sestava: Bořuta, Hluzín, Kovář, Lecián, Jančovič, Slaměník, Zbožínek, Prachniar, Koukal, Jurečka, Fikr
Náhradníci: Zouhar, Kolomazník, Číhal, Kobliha, Zach

Úvod zápasu jsme zaspali a po chybě Jančoviče přišel centr před naši bránu a hosté pohodlně otevřeli skóre. Chvíli jsme byli zaskočeni, ale v druhé polovině poločasu jsme zvýšili aktivitu a snažili jsme se o vyrovnání. Chyby ve finální části však ke gólu nevedli.
Do druhého poločasu jsme vstoupili s odhodláním obrátit výsledek zápasu. Ve 47. minutě po faulu na Fikra proměnil Slaměník penaltu. Po další standardní situaci Prachniara si hosté dali vlastní gól. V 69. minutě proměnil Kolomazník konečně svůj rychlý protiútok a zvýšil na 3 : 1. Poté došlo k prostřídání a nevyužití několika dalších šancí.
Hodnocení: Chyba v úvodu zápasu nás v prvním poločase dostala po psychické stránce velmi dolů. Naše akce jsme řešili špatně. V úvodu druhé půle jsme po vyrovnání byli již jasně lepším týmem. Světlou stránku zápasu byl návrat Zacha po zranění. Výhra byla naprosto zasloužená.