20.9.2014 FK Brodek u Přerova – TJ Sokol Újezdec 2-6, pol. 1–4

Sestava: Bořuta, Slaměník, Kovář, Lecián, Jančovič, Kolomazník, Prachniar, Zbožínek, Koukal, Jurečka, Fikr
Lavička: Špunda, Zach, Řezníček, Hluzín, Číhal, Kobliha

Úvod zápasu nám vyšel lépe jak domácím. V 9. minutě na rohový kop Prachniara vyskočil nejmenší hráč na hřišti Zbožínek a hlavou trefil roh domácí branky 0:1. Dvě minuty poté chyba Prachniara skončila faulem Zbožínka a penaltu domácí hráč proměnil 1:1. V 15.minutě po chybě domácí obrany Fikr hokejovým blafákem překonal domácího brankáře 1:2. Ve 26. minutě Fikr prostřelil svým "granátem" vše 1:3. Ve 41. minutě pěknou akci našeho mužstva po centru Koukala proměnil opět Fikr 1:4.

Do druhého poločasu vystřídal Jurečku Zach. V 51. minutě rychlý protiútok Leciána a jeho střelu, dorážkou zakončil Jančovič 1:5. V 73. minutě roh Prachniara zakončil "hlavou" Slaměník 1:6. V 82. minutě jsme udělali chybu v rozehrávce, kterou domácí využili 2:6.

Hodnocení: Zápas byl jednoznačně v naší moci. Vlastními hrubkami však soupeři dáváme šanci se zápasem něco udělat. Utkání nám konečně vyšlo i gólově a do zápasu mohli naskočit náhradníci na delší časový interval.