27.9.2014 TJ Sokol Újezdec – Sport Club Stará Ves 2-0, pol. 2–0

Sestava: Kovář, Slaměník, Jančovič, Lecián, Číhal, Zach, Prachniar, Zbožínek, Koukal, Jurečka, Fikr.
Náhradníci: Zouhar, Špunda, Hluzín, Pořízek, Jiříček.

Prvních pár minut se obě mužstva navzájem okukovala. Od 10.minuty bylo v prvním poločase jen jedno mužstvo a to naše. Dostávali jsme se velmi jednoduše až před bránu soupeře. V 27. minutě centr Prachniara proměnil hlavou Zbožínek 1:0. V 27. minutě se opět po centru Prachniara dostal odražený míč k Fikrovi a ten prostřelil vše 2:0. V 40. minutě Prachniar sám před brankářem odmítl zvýšit skóre.
Druhý poločas začal přesně tak, jak skončil první, jen s tím rozdílem, že si mužstva prohodili role. Soupeř nás lehce přehrával a mnohdy jsme jejich útoky odvrátili s velkým štěstím. Velké štěstí bylo, že si soupeř nevypracoval žádnou tutovku. Několikrát velmi nebezpečně vystřelil, ale většina míčů šla mimo a když trefili bránu, tak výborně zasáhl Kovář.
Hodnocení: Ještě před zápasem došlo k několika špatným zprávám. Do brány z důvodu zdravotní indispozice nemohl nastoupit Bořuta a v zaměstnání byl Kolomazník. Pozitivní zpráva přišla z Prahy, kdy k zápasu mohl přijet Zbožínek. V prvním poločase naše mužstvo mělo velmi dobrý pohyb, dařila se nám mezihra a dokázali jsme se prosazovat před brankou hostí. Z několika slibně se rozvíjejících šancí jsme dali "jen" dvě branky. V druhé půli jsme se nedostali vůbec do tempa a hosté byli jednoznačně lepší, ale jen po velké vápno. Po závěrečném hvizdu rozhodčího si všichni zhluboka oddechli.